Policja poszukuje mężczyzny, który uciekł z policyjnego konwoju. 24-letni Rafał Arlukiewicz był przewożony z Polic do aresztu przy ulicy Kaszubskiej w Szczecinie. Gdy policjanci doprowadzali go do aresztu, uciekł im w kajdankach.
Zachodniopomorscy policjanci poszukują 24- letniego Rafała Arlukiewicza zamieszkałego w Policach. Mężczyzna dokonał dziś samouwolnienia podczas doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Szczecinie, gdzie miał odbywać karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.
Mężczyzna ma ok.175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie,fryzura na tzw. irokeza oczy niebieskie. Ubrany był w szarą bluzę z kapturem oraz zimowe, ocieplane spodnie koloru czarnego z odblaskowymi lampasami na nogawkach.
Osoby, które mają informację na temat poszukiwanego mężczyzny proszone są o natychmiastowy kontakt pod numerami tel. 112, 997 lub też pod numerem bezpłatnego anonimowego policyjnego telefonu zaufania  0800-156-032.
– Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub za pomaganie  grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. –   informuje  zespół prasowy KWP w Szczecinie
ewd