Stylistka twierdzi, że ma podobne jak w pierwszej ciąży zachcianki żywieniowe, czyli sok jabłkowy i kefir. Drugą ciążę znosi jednak gorzej niż poprzednią. Źle się czuła przez pierwsze trzy miesiące.

Zofia Ślotała urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę o imieniu Rani Konstancja, w czerwcu 2015 roku. Ojcem dziewczynki jest muzyk Kamil Haidar. Obecnie stylistka jest w szóstym miesiącu drugiej ciąży. Twierdzi, że znosi ją zupełnie inaczej niż pierwszą.

– Jak na początku mi wszyscy mówili, że każda ciąża jest inna, trochę w to nie wierzyłam, a teraz sama doświadczyłam tego, że jest absolutnie inna mówi Zofia Ślotała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Stylistka twierdzi, że w poprzedniej ciąży czuła się świetnie od pierwszego dnia do ostatniego. Bardzo długo była aktywna zawodowo, ćwiczyła także pod okiem trenerki. Przy drugiej ciąży na pewien czas musiała wycofać się z życia publicznego.

– W drugiej ciąży niestety znosiłam gorzej pierwszy cały trymestr i teraz już w drugim odżyłam mówi Zofia Ślotała.

Gwiazda twierdzi jednak, że jednak rzecz łączy obie jej ciąże. Zarówno dwa lata temu, jak i obecnie ma dokładnie te same zachcianki żywieniowe towarzyszy jej stale apetyt na sok jabłkowy i kefir.

Zobacz również: