To nagroda szczególna, bo wypływa spośród dyskusji we wszystkich Klubach – premier Beata Szydło podziękowała za wyróżnienie jej tytułem Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej”.

Jak mówiła szefowa rządu, proces dobrych zmian w Polsce rozpoczął premier Jarosław Kaczyński. Przez osiem lat Prawo i Sprawiedliwość spotykało się z Polakami rozmawiając o ważnych dla nich sprawach. Zaowocowało to programem PiS w kampanii prezydenta Andrzeja Dudy i w wyborach parlamentarnych. Dzisiaj możemy zmieniać Polskę tak, jak życzą sobie tego polskie rodziny – przekonywała premier na poniedziałkowej XXIII Gali Strefy Wolnego Słowa.

Polska państwem bezpiecznym, w którym rodziny żyją godnie

Premier podziękowała członkom swojego gabinetu, kolegom posłom i posłankom z PiS oraz wszystkim Polakom, którzy na co dzień ciężko pracują na rzecz społeczności lokalnych. To wy państwo na co dzień tłumaczycie tym, którzy nie wierzą, że Polska może być krajem bezpiecznym, gdzie się żyje godnie – stwierdziła premier.

Premier Beata Szydło podkreślała, rząd PiS troszczy się o los zwykłych obywateli i robi wszystko z myślą o polskich rodzinach, czego efektem są m.in. dobrze funkcjonująca polska szkoła czy seniorzy, którzy nie muszą się martwić o dostęp do darmowych leków. Rząd premier Beaty Szydło dba również o to, by każdy mógł w Polsce zrealizować swoje marzenia. Polska ma dobrą przyszłość i jest dla wielu ludzi na całym świecie państwem, którego nam zazdroszczą. Jesteśmy bezpieczni, suwerenni, jesteśmy dumnym narodem – oceniła premier Beata Szydło. Rząd PiS jest rządem wizjonerskim, rządem prawdy i wolności, ale nie byłoby tego gdyby nie wy wszyscy. To rząd Polaków, wszystkich, którzy myślą o naszym wspólnym domu – Polsce. Będę robić wszystko, by ta wizja rozwoju i prawdy łączyła się z rozwojem – podsumowała.

źródło: premier.gov.pl/ fot. P. Tracz / KPRM

Zobacz również: