Galeria Ekskluzywnych Mebli Heban obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. O niezwykłości tego miejsca świadczy ponad 400 marek światowego designu na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych.

Galeria Ekskluzywnych Mebli Heban to jedyne takie miejsce w Polsce, w którym zgromadzono kolekcje starannie wyselekcjonowanych luksusowych marek z najwyższej półki światowego wzornictwa.

heban salon0814

Od wielu lat współpracuję z Galerią Hebanpodkreśla Kinga Iwanicka, architekt wnętrz. – Jest to miejsce bardzo ciekawe i popularne na mapie Warszawy przede wszystkim ze względu na bardzo dużą ekspozycję. Zgromadzone przedmioty robią ogromne wrażenie. Z tego powodu moi klienci lubią tu ze mną przyjeżdżać.

Trzy tysiące metrów kwadratowych wspaniałej przestrzeni, gdzie można przyjść, wszystkiego dotknąć, poprzestawiać i zaplanować swoją przestrzeń w domu, robi wrażeniemówi o Galerii Heban Omenaa Mensah, znana dziennikarka telewizyjna, założycielka fundacji Omenaa Foundation i właścicielka marki meblowej Ammadora.

heban salon0844

Oferta Galerii Heban stale się powiększa, obecnie liczy ponad 400 znakomitych marek, których cechą wspólną są jakość i najlepszy światowy design.

Jeśli wyobrażam sobie miejsce, w którym jest tak dużo marek charakteryzujących się bardzo wysoką jakością przy różnorodnej stylistyce, to jest to właśnie Galeria Hebanzwraca uwagę Robert Majkut, designer i właściciel studia projektowego Robert Majkut Design. – Dla mnie osobiście to było duże odkrycie – przestrzeń, gdzie można zobaczyć i dotknąć przedmioty od marek glamourowych po bardzo minimalistyczne, których nie znajdziemy nigdzie indziej. To idealne miejsce dla każdego projektanta wnętrz, ale też dla wszystkich, którzy szukają do swoich domów dobrego designu na naprawdę wysokim poziomie.

heban salon0928

W 2017 roku Heban obchodzi 20-lecie istnienia. Zgromadzona w ciągu tych lat ekspozycja oraz zdobyte doświadczenie dowodzą o tym, że jest to miejsce stawiające na design najwyższej jakości i profesjonalizm świadczonych usług.

Ugruntowaną pozycję firmy na ogólnopolskim rynku potwierdzają wypracowane w tym czasie standardy obsługi nawet najbardziej wymagających klientów, do których skierowana jest oferta. To osoby, które lubią otaczać się luksusem, cenią swój czas i przyzwyczajone są do światowych standardów. Wszystko to można znaleźć w Galerii Ekskluzywnych Mebli Heban.

heban salon0898 1

Zobacz również: