Kalendarz pełen gwiazd

0

Już po raz trzeci w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta premiera i licytacja kalendarza stworzonego specjalnie na rzecz Stowarzyszenia „SOS Wioski Dziecięce”. Firma Gzella była jednym ze sponsorów charytatywnego projektu.

Specjalnie przygotowany kalendarz to szczególna inicjatywa magazynu „Bussineswoman and life”. Co roku do udziału w projekcie zapraszane są największe osobowości polskiego show-biznesu i przedsiębiorcze kobiety. W tegorocznej edycji na kartach kalendarza uwieczniono 14 niezwykłych par. Na zdjęciach autorstwa Lidii Skuzy wśród przedstawicieli świata kultury znaleźli się m.in.: aktorzy Zbigniew Zamachowski czy Wiktor Zborowski, którym towarzyszyły prawdziwe kobiety sukcesu: prezeski, właścicielki i menedżerki polskich firm. Sponsorami tego wyjątkowego kalendarza były największe przedsiębiorstwa działające na polskim rynku, wśród których znalazła się firma Gzella – producent wysokojakościowych wędlin wprost z Borów Tucholskich. – Udział w tym projekcie to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Karolina Kawczyńska, Dyrektor Marketingu w firmie Gzella. – Kalendarz magazynu „Bussineswoman and life” powstaje w szczytnym celu, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć redakcję w jego współtworzeniu. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym charytatywnym projekcie.

 kalendarz-pelen-gwiazd-gzella-wspiera-stowarzyszenie-_sos-wioski-dzieciece_3

Wyjątkowy cel, wyjątkowy wieczór

Od lat ideą, która przyświeca projektowi jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, osieroconym dzieciom. Dlatego co roku na gali zorganizowanej z okazji premiery kalendarza odbywa się specjalna licytacja, w której udział biorą wszyscy zaproszeni na wydarzenie goście.   W tym roku dzięki szczodrości przybyłych osób zebrano 50 tys. złotych. Całkowity dochód ze sprzedaży płóciennych obrazów z przeniesionymi na nie kartami kalendarza przekazano podopiecznym Stowarzyszenia „SOS Wioski Dziecięce”.

Uroczysty wieczór obfitował w wiele dodatkowych atrakcji. Goście gali mogli wysłuchać m.in. specjalnych koncertów: recitalu Jacka Kawalca i aranżacji autorstwa skrzypaczki Agnes Violin, obejrzeć pokaz mody, jak również skosztować pysznego poczęstunku przygotowanego m.in. przez firmę Gzella.

kalendarz-pelen-gwiazd-gzella-wspiera-stowarzyszenie-_sos-wioski-dzieciece

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ