W czasie konferencji prasowej wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki poinformował, że jeden ze znanych posłów PO przeszukiwał na sali sejmowej rzeczy pozostawione przez posłów Prawa i Sprawiedliwości. Zostało to nagrane.

– Chcielibyśmy się podzielić nieprzyjemną wiadomością. To nie jest żadna nowość, na stronie Sejmu jest nagranie z sali obrad w czasie gdy trwały głosowania i bezpośrednio po nich. Kamery na sali były włączone i jest to nagranie z okolic północy. W czasie tego nagrania widać dokładnie znanego posła Platformy, który przeszukuje rzeczy pozostawione na sali przez posłów Prawa i Sprawiedliwości. Były tam pozostawione różne rzeczy, dokumenty, torebki posłanek – powiedział podczas konferencji marszałek Terlecki.

1

 Marszałek Terlecki pokazał zdjęcie z nagrania, na którym widać mężczyznę przeszukującego  w dokumenty pozostawione na sali sejmowej. – Na nagraniu pojawia się za chwilę posłanka Platformy i wyciągane są dokumenty, które następnie krążą po sali i są im robione zdjęcia. Myślę, że jest to wiadomość przykra, a zdarzenie obrzydliwe –  stwierdził Terlecki.

TR

Zobacz również: