10 grudnia już po raz dwunasty odbyła się w Poznaniu Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie współorganizowana z Disney Polska. Z tej okazji do stolicy wielkopolski zjechali się specjalni goście, m.in. Michał Szpak, Kasia Wilk oraz Myszka Miki, Minnie i Pluto. Podczas Gali spełniono trzy pragnienia podopiecznych fundacji. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na spełnianie marzeń chorych dzieci.
3
 W minioną sobotę w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie poświęcona marzeniom bajkowym. Podczas uroczystości spełniono 3 wyjątkowe marzenia: 4-letniej Julii, która została obsypana prezentami z jej ulubionego filmu „Kraina lodu”, 16-letniej Alicji, która zaśpiewała podczas Gali w duecie z Kasią Wilk oraz 19-letniego Bartka, który marzył o swoim własnym puzonie.

4

Na Gali w magiczny świat filmów Disneya gości wprowadzili występujący na scenie artyści: Paulina Przybysz, Magda Wasylik, Kasia Wilk, Monika Borzym, Michał Szpak, Kasia Łaska, Hania Stach, Michał Rudaś i CoOperate Orchestra. Galę poprowadziła Ambasadorka Fundacji, Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Wolny, dziennikarz znany m.in. z telewizyjnej Panoramy. Gośćmi specjalnymi Gali byli Myszka Miki, Minnie i Pluto, którzy specjalnie na tą okazję przyjechali z samego Disneylandu.

2

Zobacz również: