Zabrzańscy kryminalni poszukują świadków, a także osób, które rozpoznają sprawców przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu mieszczącego się przy ul. 3 Maja od strony ulicy Lutra. Do przywłaszczenia gotówki doszło 12 i 21 października 2016 roku. Przedstawiamy wizerunki sprawców przywłaszczenia pieniędzy. Po upływie 7 dni od zamieszczenia komunikatu upublicznione zostaną twarze sprawców.

2

Policjanci z I komisariatu prowadzą czynności w sprawie dwukrotnego przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu przy ulicy 3 Maja od strony ulicy Lutra. W dniu 12 października około godziny 10.30 kobieta, która jest widoczna na zdjęciu razem z mężczyzną, przywłaszczyła pieniądze z podajnika bankomatu. Natomiast w dniu 21 października pomiędzy godzinami 11.30, a 12.00  z podajnika bankomatu przywłaszczył sobie pieniądze mężczyzna widoczny na zdjęciu .

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców przywłaszczenia pieniędzy oraz wszelkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr tel. 32 370 35 24, kierownikiem referatu kryminalnego tel. 32 370 35 11 lub z najbliższą jednostką policji  – telefony alarmowe 997, 112.

Po upływie 7 dni od zamieszczenia komunikatu upublicznione zostaną twarze sprawców przywłaszczenia pieniędzy.

KMP Zabrze

Zobacz również: