Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Nieustalony dotąd mężczyzna ukradł kurtkę wraz z portfelem i kartą płatniczą, której użył dokonując nieuprawnionej transakcji. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.
Do zdarzenia doszło 28 października tego roku w jednym z klubów w centrum miasta. Nieznany dotąd mężczyzna ukradł pokrzywdzonemu kurtkę, w której znajdował się portfel wraz z dokumentami oraz kartą płatniczą.
Sprawca użył następnie wspomnianej karty dokonując nieuprawnionej transakcji na kwotę ponad 500 złotych.

1

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.
Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 603 91 67, 22/ 603 91 16 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:    krp1warszawa@policja.waw.pl  lub
rafal.kocyk@ksp.policja.gov.pl
rsz.

Zobacz również: