Delikatesy Mięsne Gzella w Toruniu w nowej odsłonie.

2 grudnia w Toruniu przy ul. Wojska Polskiego 43/45 na nowo zostaną otwarte Delikatesy Mięsne Gzella. Z myślą o klientach sklep przeszedł remodeling – zmianom poddano nie tylko wygląd wnętrza, ale również jego wyposażenie. Na przybyłych konsumentów będzie czekać nowoczesny piec konwekcyjny i lada grzewcza – nowy standard wyposażenia punktów sprzedaży sieci.

 remodeling_sklepu_delikatesy_miesne_gzella-w-toruniu3

Firma Gzella stale inwestuje nie tylko w jakość swojej oferty – wysokojakościowych wędlin i mięs, lecz także w remodeling Delikatesów Mięsnych. Jest to efekt zmiany koncepcji układu umeblowania i wystroju punktów sprzedaży sieci mających na celu jeszcze lepsze dopasowanie wizerunku marki do potrzeb klientów. W związku z tym w sklepie przy ul. Wojska Polskiego 43/45 w Toruniu modernizacji uległ m.in. wygląd ścian. Zagościła na nich efektowna fototapeta z motywem lasu, miejsca nieodłącznie kojarzącego się z lokalizacją firmy – Borami Tucholskimi oraz ozdobna biała cegiełka. Delikatesy Mięsne zostały też wyposażone w drewniane meble, które swoim naturalnym wyglądem nawiązują do rodzimych stron marki Gzella.

Co nowego jeszcze pojawiło się w sklepie? Szczególnie warte uwagi są piec konwekcyjny i lada grzewcza. Urządzenia te zapewnią klientom Delikatesów Mięsnych przepyszne – ciepłe i świeże dania. Wśród potraw znajdzie się noga z kaczki oraz tradycyjne i faszerowane udka kurczęce, również z dodatkiem szynki, papryki i szpinaku, opiekane skrzydełka oraz cały kurczak i golonka. Mięso wieprzowe dostępne będzie w postaci kotletów mielonych z farszem z pieczarek, karkówki i schabu z ziołami, żeberek w glazurze, a także golonki i pieczonego boczku. Przygotowana oferta bogata jest również w surówki oraz domowe kluski ziemniaczane  i kopytka. Wszystko to pozwoli klientom dowolnie skomponować pożywne i smaczne posiłki dla całej rodziny.

 

Zobacz również: