Kolejne, ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Kobiecego Wieczoru Filmowego, odbędzie się już 1 grudnia w warszawskiej Kinotece. O 19:30 rozpocznie się przedpremierowy pokaz pełnego emocji filmu „Lion. Droga do domu”.

Spotkanie poprowadzi Paweł Sztompke – polski dziennikarz radiowy oraz recenzent muzyczny.  Gospodarz wydarzenia porozmawia m.in. z joginką, która zaprezentuje ćwiczenia mięśni twarzy i szyi.

Film „Lion. Droga do domu” opowiada niezwykle poruszającą historię. Mały chłopiec gubi się na ulicach nieznanego mu miasta – Kalkuty, jest sam, daleko od domu, nie potrafi sobie nawet przypomnieć nazwy miejscowości, w której dotychczas mieszkał. Dziecko musi samo o siebie zadbać, na szczęście jego los odmienia para Australijczyków, którzy zapewniają mu wygodne życie. Jednak po 25 latach dorosły już mężczyzna nie może przestać myśleć o swoim domu i pozostawionej rodzinie. Dlatego wyrusza w podróż. Czy znajdzie na jej końcu to, czego szukał?

Tradycyjnie, jak podczas każdej edycji Kobiecego Wieczoru Filmowego nie zabraknie wielu atrakcji, niespodzianek i konkursów. Każda z pań na wstępnie otrzyma upominek przygotowany przez partnerów spotkania. Jedną z atrakcji będzie mehendi, czyli szczególnie popularne w Indiach i krajach arabskich malowanie henną. Hinduski zdobią henną swoje ciała „na szczęście” – przed ważnymi uroczystościami – szczególnie przed ceremonią ślubną. Podczas Kobiecego Wieczoru Filmowego uczestniczki spotkania będą mogły w promocyjnej cenie wykonać mehendi. Henna, którą będą malowane wzory, pochodzi z Indii i jest całkowicie naturalna oraz bezpieczna dla skóry. Utrzymuje się na ciele od 5 do 8-9 dni – w zależności od typu skóry oraz pielęgnacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie na spędzenie przyjemnego wieczoru w Kinotece!

Bilety do nabycia w kasie kina oraz na stronie internetowej:

35 zł – dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub

39 zł – bilet normalny

 

Zobacz również: