W najnowszym rankingu zdecydowany prym wiedzie TVN – w TOP10 aż 6 pozycji należy do programów nadawanych przez tę stację, 3  do TVP i tylko jeden do Polsatu. Na czele zestawienia znalazła się Martyna Wojciechowska. Mimo, iż nie jest to oficjalna strona programu „Kobieta na krańcu świata”, to została umieszczona w rankingu ze względu na fakt, iż większość publikowanych na niej postów dotyczy właśnie tego programu. Najbardziej lubianym serialem na Facebooku jest M jak miłość (TVP) z ponad 830tys. fanów. Na trzecim miejscu znalazł się show nadawany przez Telewizję Polską – The Voice of Poland (TVP).

Wśród najbardziej popularnych programów, show i seriali znalazły się również: Szkoła (TVN), Kuba Wojewódzki (TVN), Tylko muzyka (Polsat), Wiem, co jem (TVN), Top Model (TVN), Rodzinka.pl (TVP) oraz Dzień Dobry TVN (TVN).

W ciągu ostatniego miesiąca, największy procentowy przyrost fanów zanotowały strony: Top Model TVN (przyrost na poziomie 3%), The Voice of Poland (2%) oraz Dzień Dobry TVN (2%).

tele

NapoleonCat to autorska platforma do zarządzania marką w social mediach od Polski po Brazylię. Klienci Napoleona to agencje social media, domy mediowe, wydawcy, e-commerce. Napoleon jest członkiem elitarnej grupy partnerów Facebooka Preferred Marketing Developer Program, co daje gwarancję dostarczania rozwiązań na najwyższym poziomie. Platforma dostarcza szeroki zakres danych analitycznych z platform tj. Facebook, Twitter, YouTube, Instagram.

Zobacz również: