Polska raperka aresztowana w Niemczech za handel ludźmi

Jak  poinformował  tabloid  „Bild” pochodząca z Polski raperka Schwesta Ewa została aresztowana przez niemiecką policję. Postawiono jej między innymi zarzut handlu ludźmi i oszustwa. Kobieta miała też zmuszać swoje fanki do prostytucji.
32-letnia raperka Ewa Müller została zatrzymana przez policję we Frankfurcie. Miała tam zmuszać pięć swoich fanek do prostytucji. Jak informują niemiecki media, kobiety miały od 17 do 19 lat i były od niej  uzależnione finansowo.
W styczniu tego  roku Schwesta zapowiadała, że ma zamiar otworzyć własny dom publiczny, nazwany jej pseudonimem.
 Raperce zarzuca się także napaść i przestępstwa podatkowe. Według dziennika „Bild”, zatrzymanie Ewy Müller to element większej akcji przeprowadzonej także w innych niemieckich miejscowościach, a raperka nie jest jedyną zatrzymaną osobą.
 
3
Ewa Müller urodziła sie w Koszalinie. Jednak w wieku trzech lat uciekła wraz z matką do niemieckiej Kilonii. Kobiety ukrywały się przed ojcem kryminalistą, skazanym za zabójstwa oraz osobami, które chciały zemścić się na nim i jego rodzinie.  Jako  nastolatka, dorabiała jako kelnerka, Często w barze odwiedzały ją prostytutki. Jak wspomina zawsze były dobrze ubrane, nosiły piękne futra, drogą biżuterię i zostawiały wysokie napiwki. Ewa chciała spróbować, jednak jej rodzina stanowczo jej tego zabraniała. Ostatecznie  przez 10  lat Ewa byłą prostytutką, był też narkomanką.
W wywiadach i swoich utworach Ewa opowiada, że to dzięki prostytucji stała się bogata. Pod koniec kariery w burdelu zarabiała ponad 20 tysięcy euro miesięcznie. Otrzymywała tyle nie tylko za seks, ale także okradała swoich klientów.
– Przeprowadziłam się do Frankfurtu nad Menem i od tej pory codziennie miałam od 20 do nawet 30 klientów – wspominała w wywiadzie dla niemieckiej telewizji. – Nie znam żadnej dziwki, która nie zostałaby zgwałcona albo nie dostała pięścią w zęby. Ta kasa nam się należała.
Od kilku lat występuje publicznie pod pseudonimem jako raperka. W 2011 roku przyniosła do niemieckiej wytwórni Alles oder Nix Records swój pierwszy utwór. Producenci jej zaufali i zaczęła najpierw rapować jako gość na płytach innych artystów. Dopiero końcem 2012 roku nagrała swoją pierwszą płytę  „Kurwa”, która cieszy się dużą popularnością.

Siostra Ewa  (Schwesta Ewa) jest niekwestionowaną gwiazdą, której słuchają nastolatki, a teledyski na YouTubie mają po kilka milionów odsłon. Obecnie raperka jest najpopularniejszą polską „wokalistką” znaną za granicami Polski. Bilety na jej koncerty rozchodzą się w zaledwie kilka godzin. Wywiady z nią publikują niemieckie, austriackie i szwajcarskie gazety.

Ex

 

Zobacz również: