GDAŃSK: Kto zna tego pedofila?

Policja sporządziła portret pamięciowy mężczyzny, który we wtorek. 15 listopada, molestował 11-latkę na gdańskim Chełmie. Sprawca wszedł za nią na klatkę schodową jednego z bloków mieszkalnych i napastował ją seksualnie.
Policjanci objęli dziecko pomocą psychologa. Na miejsce zostało skierowanych kilkudziesięciu policjantów, którzy przeszukiwali dzielnicę, rozpytywali mieszkańców i szukali świadków tego zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzają każdą uzyskaną informację i nieustannie od momentu zgłoszenia poszukują napastnika.
Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie czarne, lekki zarost.
Funkcjonariusze sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 32-16-722 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Zobacz również: