12 listopada już po raz czwarty spotkaliśmy się w podwarszawskim Baranowie, aby oddać się muzycznej uczcie dla duszy podczas kolejnej edycji Fetting Festiwalu.

W tym roku uczestnicy zmierzyli się z repertuarem Jeremiego Przybory, jednego z założycieli Kabaretu Starszych Panów. Do walki o główną nagrodę, serca jury oraz widowni, stanęło dziewięciu solistów i jeden duet: Małgorzata Nakoneczna z utworem „Już czas na sen” (przy akompaniamencie Adama Bieranowskiego), Magdalena Dąbkowska z wykonaniem „Po kompocie”, Łukasz Lipski z „Na całej połaci śnieg”, Patrycja Mizerska z „Panienką z temperamentem”, Daria Kaczmarek wykonująca „Najcichsze teksty” (przy akompaniamencie Paweł Radyno), Aleksandra Łodzińska prezentująca utwór „Dla Ciebie sobą”, Beata Kawczyńska z „Zemstą”, Tadeusz Seibert wykonujący „Addio pomidory”, a także duet Izabela Szafrańska i Paweł Sokołowski z utworem „Pejzaż bez Ciebie”.

2

Po części konkursowej wystąpiła laureatka poprzedniej edycji – Weronika Korthals. Następnie na scenie gościła gwiazda wieczoru – ponadczasowa Halina Frąckowiak.
Po burzliwych naradach jury w składzie Marek Kaliszuk (przewodniczący), Maria Szabłowska, Halina Frąckowiak, Artur Szczęsny oraz Dariusz Dąbrowski, wyłoniło zwycięzców: I miejsce zajęli duet Izabela Szafrańska i Paweł Sokołowski, II miejsce trafiło do Małgorzaty Nakoniecznej, III miejsce zdobyła Daria Kaczmarek.

1

Dodatkowo w wyniku głosowania, przyznano także Nagrodę Publiczności, która trafiła do  Izabeli Szafrańskiej i Pawła Sokołowskiego.

Niespodzianką dla widzów było losowanie spośród nich trzech osób, które wygrały bilety na wybraną sztukę do teatru Ateneum.

Tradycyjnie już, całą uroczystość poprowadziła Maria Szabłowska.
AM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również: