Robert Majkut, Miłosz Kowalski, Ula Michalak, Marcin Zastawnik, Agnieszka Kowalska–Maksym i Anna Grużewska będą Gośćmi Specjalnymi 10. edycji OKK! design. To elitarne spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz odbędzie się 16 listopada 2016 r. w przestrzeni Mysia3 w Warszawie.

Robert Majkut – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich designerów, założyciel marki Robert Majkut Design, laureat licznych nagród branżowych w tym tegorocznej International Property Awards 2016/2017 w kategorii Retail Design, opowie o tym z czym wiąże się odpowiedzialny design i jaki to ma wpływ na lepsze jutro. Jego wykład: „Suprematyzm, Kalifornia i inne efekty świetlne” zaplanowano na godzinę 15.00.

Ula Michalak – twórczyni i właścicielka bloga Interiorsdesignblog.com, pomysłodawczyni MEETBLOGIN – ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracująca z wieloma festiwalami designu w Polsce oraz ambasadorka Łódź Design Festival dostarczy mnóstwa cennych porad w wykładzie na temat „Jak osiągnąć sukces tworząc bloga?”.

Miłosz Kowalski – architekt, projektant oświetlenia, wieloletni wykładowca na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz wykładowca w Szkoleniowej Placówce Oświatowej Creator w Warszawie. Właściciel studia projektowego NO-BOX STUDIO / 2 LAMPKI DESIGN przybliży zebranym „Teorię projektowania oświetlenia we wnętrzu z aspektami praktycznego zastosowania”.

milosz-kowalski

Daniel Welfel – prezes zarządu Andrew Lucas London, od dekady związany z branżą najnowszych technologii, uznany ekspert i przewodniczący lokalnego komitetu organizacji CEDIA w Polsce wystąpi z wykładem „Wirtualna rzeczywistość w projektowaniu wnętrz”.

Marcin Zastawnik, specjalista ds. akustyki w firmie ProperSound, członek Polskiego Towarzystwa Akustycznego, doktorant w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki oraz członek Laboratorium Akustyki Technicznej na AGH w Krakowie poprowadzi prelekcję na temat: „Akustyka wnętrz – jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach?” Jako Gość Specjalny zaproszony został przez Partnerów tej edycji OKK! design – firmy: Everspace oraz Bejot.

Agnieszka Kowalska-Maksym – architekt, kierownik działu Design w pracowni projektowej Tremend, która kilka tygodni temu otrzymała dwie prestiżowe, najwyższe nagrody European Property Awards 2016 w kategorii Hotel Interior (wnętrza hotelu) za projekt hotelu Ibis Styles Budapest City oraz hotelu Novotel we Wrocławiu, wygłosi wykład dotyczący różnorodności w hotelach ekonomicznych.

Anna Grużewska – wieloletnia dziennikarka wnętrzarska, zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Czas na wnętrze” podczas swojego wystąpienia podpowie architektom i projektantom wnętrz w jaki sposób skutecznie promować swoje projekty oraz jak najlepiej zaistnieć w mediach wnętrzarskich.

ula-michalak

  1. edycję OKK! design poprowadzi przesympatyczna dziennikarka i prezenterka radiowa i projektantka wnętrz Agnieszka Kałuża – znana szerszemu gronu słuchaczy z autorskiej audycji „Aga Pomaga” o urządzaniu wnętrz w Radiu Kolor, a jednocześnie wielokrotny ekspert do spraw wystroju wnętrz w różnych mediach, w tym TVP 2.

Wszystkich gości i uczestników jubileuszowej – specjalnej edycji OKK! design czeka także mnóstwo wyjątkowych atrakcji, a wśród nich cenne nagrody i upominki.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu przyjmujemy mailowo do 15 listopada 2016 r. na adres olga@okkpr.pl.

Pełen harmonogram spotkania:

12.30 – 13.00  Rejestracja gości

13.00  OKK! design – Powitanie, podziękowanie Patronom i Partnerom – Olga Kisiel-Konopka

13.10  Jak osiągnąć sukces tworząc bloga?! – Ula Michalak

13.30  Pies w kosmosie i wojna atomowa czyli czego potrzebuje wnętrze biznesowe – Malina Mituniewicz-Sysło Graphic Designer |PIXERS

13.50 Keep calm & decorate windows – dekoracje okien bez tajemnic. Beata Strojecka |7 razy ładniej

14.10 BM HOUSING. Dutch Design – Joanna Markus

14.25  Rzeczywistość wirtualna w projektowaniu wnętrz – Daniel Welfel|Andrew Lucas London

14.45  PRZERWA KAWOWA

15.00  Suprematyzm, Kalifornia i inne efekty świetlne – Robert Majkut

15.30  Designer‘s Choice – Jürgen Buck-Gramcko – Manager Regionalny Amtico

15.50  EGE – THE URGE TO EXPLORE SPACE – Dyrektor Handlowy Radosław Pabijan oraz Dyrektor Regionalny Aldona Królak |Carpet Studio

16.00  Teoria projektowania oświetlenia we wnętrzu z aspektami praktycznego zastosowania – Miłosz Kowalski

16.20  TAILOR – MADE LIGHTING STORY BY LAKO – Klaudia Konsor

16.45  PRZERWA KAWOWA

17.00  Akustyka wnętrz – jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach? – Marcin Zastawnik EVERSPACE/BEJOT

17.30 Jak połączyć design z funkcjonalnością w kuchni? – Łukasz Paradowski (BLANCO) i Piotr Sawicki (NOVY/Kueppersbusch)

17.50  Emocje. Design. Axor – Rafał Hampel

18.10  Relacja z redakcją… czyli jak projektant może nawiązać współpracę i zaistnieć w prasie wnętrzarskiej – Anna Grużewska|„Czas na Wnętrze”

18.30  Różnorodność w hotelach ekonomicznych – Agnieszka Kowalska-Maksym |Tremend

18.45  KONKURS Z NAGRODAMI

19.00 TORT i TOAST 🙂

Zobacz również: