W minioną sobotę (5 listopada) odbył się koncert piosenek Kaliny Jędrusik pt. „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną”. Bilety zostały wyprzedane i sala koncertowa Domu Darmstadt została wypełniona po brzegi. Zgromadzona publiczność wysłuchała największych hitów gwiazdy Kabaretu Starszych Panów.

Agnieszka Bielanik-Witomska jest rodowitą płocczanką, absolwentką Małachowianki, która swoją karierę muzyczną rozwinęła na Śląsku. Debiutowała w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, współpracowała z chorzowskim Teatrem Rozrywki, koncertowała z kabaretem „Pod Egidą” Jana Pietrzaka, a od 2008 roku tworzy własne programy muzyczne.

Podczas sobotniego koncertu wokalistce towarzyszyło dwóch muzyków: Klaudiusz Jania (fortepian) oraz Damian Stroka (gitara). Trio, aktywnie angażując publiczność w swój występ, zaprezentowało najbardziej znane utwory z repertuaru Kaliny Jędrusik, w tym m.in. „Mój pierwszy bal”, „Bo we mnie jest seks”, „Dla Ciebie jestem sobą”, „S.O.S.” czy „Utwierdź mnie”.

Koncert zakończył się po godzinie 19.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa, który odbędzie się 26 listopada o godzinie 18 w sali koncertowej POKiS. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Zobacz również: