Asasyni, Deadpool, postapokaliptyczni żołnierze z uniwersum Fallout a może rycerze ze świata Skyrim. Czym w tym roku zaskoczą nas cosplayerzy, którzy będą pojedynkować się ze sobą w konkursie Good Loot & PlayStation Plus Cosplay 2016 już 15 października na T-Mobile Warsaw Games Week? Przyjdź na targi i zobacz widowiskowe występy!

Swoją obecność na targach zapowiedzieli jak na razie czołowi polscy cosplayerzy – Issabel, Violet, Crafts of Two czy Calypsen. Część z nich będzie można zobaczyć na scenie konkursowej i każdy, kto chciałby wystąpić obok nich i wcielić się w ulubione postaci ze świata gier i fantastyki, powinien do 9 października wysłać swoje zgłoszenie na adres konkurs@cenega.com. Poza świetną zabawą kuszące są również nagrody. Wśród nich m.in. 1500 zł dla zwycięzcy, konsola PS4 Slim, roczna subskrypcja PlayStation Plus, kontrolery do gier czy bony na zakup produktów marki Good Loot.

Uczestnicy Good Loot & PlayStation Plus Cosplay 2016 mogą wykazać się w dwóch kategoriach: Najlepszy strój (kategoria główna) oraz Najlepsza Harley Quinn (kategoria specjalna). Wszyscy cosplayerzy do swojego zgłoszenia powinni dołączyć co najmniej 2 zdjęcia przedstawiające w możliwie pełny sposób strój postaci, za jaką przebiera się uczestnik oraz zdjęcia z pracy nad strojem. Wymagany jest również podkład muzyczny, który zostanie zaprezentowany podczas występu. Finał konkursu odbędzie się 15 października w trakcie T-Mobile Warsaw Games Week 2016, w strefie Cenegi i PlayStation Polska, na scenie głównej o godzinie 15:00.

2

Finał Good Loot & PlayStation Plus Cosplay 2016 to także gratka dla widzów, którzy odwiedzą targi gier. Występy cosplayerów są barwne, widowiskowe i zawsze gromadzą tłumy. W tym roku finał może być tym bardziej interesujący, gdyż organizatorzy spodziewają się dwukrotnie więcej cosplayerów niż w zeszłym roku.

Zobacz również: