Fundacja Kupiec zaprasza mieszkańców Konina i okolic do uczestnictwa w biegu „Zdrowa radość życia” oraz w akcjach mu towarzyszących. Wydarzenie odbędzie się 04.09.2016 r., start przewidywany jest na godz. 09:00 ze Stadionu PWSZ w Koninie. Będzie to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu z rodziną, ale i wygrania bardzo atrakcyjnych nagród.
Fundacja marki Kupiec, w myśl przyświecających jej działalności celom, intensywnie promuje zdrowy styl życia, szczególnie w regionie. Jedną z jej inicjatyw jest bieg Kupiec „Zdrowa Radość Życia”, który odbędzie się w pierwszą niedzielę września br. na dwóch dystansach – 5 i 10 km. Uczestnicy bez względu na wybór trasy mają szansę zdobyć wyjątkową nagrodę –  samochód SKODĘ CITIGO. Powędruje ona do tej osoby, która najciekawiej odpowie na pytania konkursowe – „Czym jest dla Ciebie zdrowa jakość życia”. Oprócz tego na biegaczy i tych, którzy zdecydują się na udział w dodatkowych konkurach towarzyszących, czeka mnóstwo innych, atrakcyjnych nagród. Szansę mają zarówno najmłodsi, jak i pracownicy Kupca, dlatego każdy powinien sobie tę datę już dziś zarezerwować w kalendarzu.
Fundacja Kupiec dla wszystkich tych, którzy zdecydują się tego dnia zdrowo wypocząć, przygotowała wiele atrakcji. W 3 strefach tematycznych zgromadzi wielu specjalistów, którzy mają zadbać o rozwój ciała i ducha gości. Zorganizowana zostanie Strefa Sportu, w której ambasadorzy MoveOn będą prowadzić zajęcia z jogi, fitnessu i crossfitu, a także specjalistyczne konsultacje. Zajęcia będą miały charakter grupowych ćwiczeń na świeżym powietrzu. Zainteresowani udziałem w sportowych sesjach muszą wcześniej dokonać zapisu na stronie wydarzenia –  http://bieg.kupiec.pl. Drugą strefą będzie Strefa Smaku w której gościć ma Piotr Kucharski, zwycięzca programu „Gotuj o wszystko” oraz specjalista dietetyk. Odwiedzający mogą liczyć na mistrzowski pokaz gotowania wraz z degustacją, a także szereg porad i wsparcie np. przy opracowywaniu własnego dietetycznego jadłospisu. Na najmłodszych czekać będzie z kolei Strefa Rodzinna, gdzie o bezpieczeństwo i dobrą zabawę zadbają animatorzy oraz Sponsor nagrody głównej Skoda Green Auto Partner Dla dzieci przewidziano dla nich wiele gier oraz konkursów ze smacznymi oraz zdrowymi nagrodami.

Wejście do wszystkich stref jest darmowe. Po więcej szczegółów zapraszamy stronę internetową http://bieg.kupiec.pl/. Partnerzy biegu – Kupiec, MoveOn i miasto Konin, sponsor – Skoda GREEN AUTO GROUP, patronem merytoryczny – serwis wszystkoobieganiu.pl, patronat medialny – Telewizja Wielkopolska, Radio Merkury, Przegląd Koniński oraz portale LM.pl, infokonin.pl, konin24.info, iTurek.pl.

Zobacz również: