GDAŃSK: Odnaleziono ciało Pawła Parzymiesa

7

Fundacja na Tropie  zajęła się wczoraj sprawa Pawła Parzymiesa z Pruszcza Gdańskiego. Ten  26-letni mężczyzna zaginął w nocy z 16 na 17 lipca tego roku. Poszukiwania zaginionego trwały do dnia dzisiejszego. Został on odnaleziony dzięki wskazówkom Marka Szwedowskiego z fundacji Na Tropie.

Wczoraj w nocy o pomoc w poszukiwaniach zgłosiła się osoba związana z rodziną.  Dziś Szwedowski wskazał jej, gdzie znajduje się mężczyzna, i tam zostało odnalezione jego ciało – Otrzymałem od znajomej rodziny zaginionego mężczyzny dane w postaci zdjęcia, i informacje w jakich okolicznościach zaginął. Między innymi na tej podstawie wskazałem gdzie jest jego ciało.

-Odnaleźli je według wskazówek Szwedowskiego koledzy Pawła, którzy w tym dniu mieli poszukiwać jego ciała  w innym rejonie Raduni. Jednak po otrzymaniu informacji zmienili rejon – powiedziała nam pani Joanna, która brała udział w poszukiwaniach. Niestety około  godziny 12.40 poszukiwania zakończyły się odnalezieniem zwłok Pawła przez jego kolegów z pracy.

Ciało znajdowało się w zaroślach, wodzie przy brzegu kanału Radunia niedaleko kościoła parafii p.w. św Wojciecha. Paweł był pod wpływem alkoholu, prawdopodobnie  potknął się i wpadł do wody.

Obecnie na miejscu jest policja i prokurator.

Wkrótce więcej na ten temat.

PJ

7 KOMENTARZE

  1. Musiał się porządnie nachlac ze tak skończyć pić to trzeba umieć w sumie ta dziewczyna by miała problemy z pijanym przyszłym mężem

    • Nie zwalaj na złośliwość tego, co łatwo wytłumaczyć głupotą. Ludzie czasami się przewracają i robią sobie krzywdę, szczególnie w nocy po pijaku. Śmierć w wyniku wypadku jest w Polsce ZNACZNIE częstsza i bardziej prawdopodobna niż brutalny napad.

      Jak masz informacje o ataku na niego to poinformuj rodzinę, policję, media. Jak nie, to nie gadaj głupot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ