Jak co roku z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych czeka wiele atrakcji – nie tylko prezenty od rodziców, lecz także wielkie świętowanie – miejskie rodzinne pikniki czy jarmarki. Najmłodszych fanów piłki nożnej warto zabrać w weekend 4–5 czerwca do Modo – Centrum zorganizuje Piłkarski Dzień Dziecka. Dzieci, pod okiem trenerów i animatorów, będą mogły podszkolić swoje piłkarskie umiejętności, spotkać się z pięciokrotnym reprezentantem Polski, a nawet wziąć udział w turnieju.

 Piłka nożna to sport, który wywołuje wśród naszych pociech olbrzymie emocje. Najmłodsi fajni piłki uważnie śledzą rozgrywki ulubionych zawodników i sami starają się rozwijać swoje umiejętności. Z myślą o nich Modo przygotowało wielką imprezę sportową – Piłkarski Dzień Dziecka. Na specjalnie zaaranżowanym boisku przed galerią, w weekend 4-5 czerwca na młodych piłkarzy czekać będą profesjonalni trenerzy i animatorzy, którzy będą służyć wskazówkami dotyczącymi techniki gry w piłkę nożną. Pod ich okiem najmłodsi będą mogli także wziąć udział w piłkarskim turnieju.

Gwiazdą imprezy Piłkarski Dzień Dziecka w Modo będzie Łukasz Surma, były kapitan drużyny Legii Warszawa, pięciokrotny reprezentant Polski. Piłkarz będzie odpowiadał na pytania dzieci i pozował z nimi do pamiątkowych zdjęć. Jedną z atrakcji imprezy będzie też zjawiskowy pokaz freestyle’a– żonglerki piłką w rytm muzyki, w którym wystąpi mistrz świata Red Bull Street Style Tokio 2013.

Na najmłodszych fanów piłki nożnej czekać będą miłe upominki, popcorn i wata cukrowa. Będą mogli też wziąć udział w wielu konkursach i zabawach.Z okazji imprezy sklepy z dziecięcymi ubrankami i zabawkami zlokalizowane w Modo przygotowały też specjalne promocje.

Dzień Dziecka w Modo odbędzie się w weekend 4-5 czerwca br. w godzinach 11:00–19:00. Więcej informacji na temat akcji znajduje się na stronie: http://modo.dm.