Wiosna i lato sprzyjają wyjazdom, zarówno tym służbowym, jak i prywatnym. W trakcie podróży nie chcemy rezygnować z ulubionych kosmetyków, ale jednocześnie zależy nam na ekonomicznym bagażu.

Świadoma tego „konfliktu”, Delia Cosmetics przygotowała linię kosmetyków w rozmiarze travel size. Podczas gdy w drogeriach wyraźnie brakuje bogatszej niż szampon + odżywka oferty mini kosmetyków do włosów, Delia Cosmetics, pod swoją marką Cameleo, proponuje aż pięć produktów w rozmiarze idealnym do walizki i plecaka – płynną keratynę, maskę keratynową, suchy szampon w spray’u, a także lakier oraz żel do włosów. W kolekcji mini kosmetyków znajdziemy również produkty do demakijażu.

Dla naszych Czytelniczek Delia Cosmetics ufundowała 5 zestawów produktów Cameleo BB, w skład każdego wchodzi: suchy szampon w spray’u,  maska keratynowa do włosów ekstremalnie zniszczonych, żel do włosów strong, płyn micelarny 3w1 do demakijażu twarzy, oczu i żel do demakijażu.

Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: express, po kropce delia oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 29 maja.

 

Zobacz również: