Wyjątkowa premiera na antenie telewizji TTV. Już od najbliższego czwartku TTV rozpocznie emisję serialu kryminalnego HELLFJORD. Na koniec wiosennej ramówki telewizja TTV przygotowała niespodziankę dla widzów. W czwartek 26 maja na antenie TTV premiera naszpikowanego czarnym humorem, serialu HELLFJORD. Będzie to fabularny debiut w telewizji TTV.

Salmander, policjant pełniący służbę w Oslo, „przypadkowo” zabija konia w centrum miasta na oczach wielotysięcznego tłumu. Za ten czyn zostaje zwolniony z policji i w ramach trzymiesięcznego wypowiedzenia, zesłany do Hellfjord, małej rybackiej osady, daleko na północy Norwegii. Salmander pracuje jednak sumiennie do końca i zaczyna węszyć w sennym miasteczku. Tajemnica, którą odkryje, wywróci życie mieszkańców Hellfjord do góry nogami.

„Jesteśmy pionierem na polskim rynku telewizyjnym, który nie boi się sięgać np. po wyróżniające się ukraińskie i rosyjskie produkcje. Tym razem zdecydowaliśmy się na kolejny odważny krok i prezentujemy serial fabularny ze Skandynawii. Mam nadzieje, że już niedługo na hasło „czarna komedia z Norwegii”, widzowie będą mieli tylko jedno skojarzenie. W polskiej telewizji dawno nie było równie mocnego, czarnego i męskiego humoru. Poza kabaretami oczywiście, …żart” – dodała Lidka Kazen, dyrektor programowa TTV.

Telewizja TTV idąc tropem barwnych i nieoczywistych bohaterów serialu, zaprosiła do promocji swojej pierwszej fabularnej serii, równie charakternych prowadzących: Przemka Kossakowskiego oraz Rafała Betlejewskiego.

ZOBACZ ZWIASTUN

Premiera czwartek, 26 maja godz. 22:00  odcinek 1 i 2

Pozostałe premiery, czwartki, 22:30

 

Zobacz również: