Książka „Bóg dał mi kopa w górę”  to niesamowity wywiad Katarzyny Węglarczyk z Urszulą Mela.  Żyć w pełni – bez lęku o siebie, o dom, o jutro, tak można określić jednym zdaniem życie mamy Jaśka Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów, która nie rozczulała się nad sobą po wypadku syna.
 Silna kobieta, która po serii tragicznych wydarzeń nie raz budowała wszystko od nowa. Twarda babka z charakterem, która nie boi się mocnych słów. Optymistka, która nie wierzy w łatwe rady i „pozytywne myślenie”. Doświadczona terapeutka, która już wie, gdzie kończy się psychologia, a zaczyna działanie dobrego Boga. Ula Mela szczerze opowiada o tym, co spotkało jej rodzinę. O śmierci młodszego syna, ostrych zakrętach w małżeństwie i odkrytej po latach wierze. O byciu matką do bani, o ryzyku, które warto podjąć i o momentach przełomowych, dzięki którym nauczyła się żyć pełnią życia. Jednego dnia zawalił jej się świat, potem było takich dni więcej. Ale zawsze był Ktoś, kto dawał jej kopa w górę. Wstęp napisał ks. Jan Kaczkowski.
Dla naszych Czytelniczek  mamy 5 egzemplarzy książki.
Aby je otrzymać, należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: Express. po kropce Mama Jaśka Meli oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 29 maja, do godziny 12.00.

Zobacz również: