27 kwietnia będzie miała premierę nowa, długo oczekiwana powieść „Miejsce dla dwojga” Richarda Paula Evansa – „lekarza dusz” milionów czytelników na całym świecie. Autor książek: „Kolory tamtego lata” i „Stokrotki w śniegu” zabierze nas w podróż, która odmienia życie i pozwala odzyskać nadzieję.
Alan stracił wszystko, co było mu drogie. Nie chciał żyć, nie chciał pamiętać. Rozwiązaniem miała być wędrówka. Przez całą Amerykę. Pieszo, z małym plecakiem. Bez planu. Czasem jednak to, czego szukamy, jest tuż pod naszym nosem. Tylko czy Alan zdąży w porę odkryć tę prawdę? Zanim ci, którzy są naprawdę ważni, odejdą na zawsze?
Książki Richarda Paula Evans to fenomen na rynku wydawniczym. Autor nazywany jest „lekarzem dusz” milionów czytelników na całym świecie. To uwielbiany przez czytelniczki, bestsellerowy pisarz – ponad 14 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. W Polsce sprzedano blisko pół miliona egzemplarzy kilkunastu wydanych powieści autora.  20 323 osoby z lubimyczytać.pl chce przeczytać kolejną książkę Richarda Paula Evansa.

Dla naszych Czytelników mamy  5 książek, do wyboru „Miejsce dla dwojga”  lub „Dotknąć nieba”

Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: express. po kropce Evans oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 21 maja do godz. 12.00

Zobacz również: