XVI Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2016r. na stadionie w Chodakowie. Po raz szesnasty kilkuset młodych piłkarzy wystąpi w rozgrywkach, które w 2001 roku zainicjował poseł Maciej Małecki, wówczas prezes stowarzyszenia Zamek.

Pierwsze zawody odbyły się na stadionie Orkanu. Od 2002 roku turniej gości w Chodakowie, współorganizatorami są burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, Starosta Jolanta Gonta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków. Wspierają ich Zespół Szkół w Sochaczewie i Fight Club Dragon.

Na boisku w każdej drużynie występuje 6 zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić do 10 zawodników. Rywalizacja odbędzie się w kategoriach: klas I-III, osobno klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjum i open.

Podzieliliśmy szkoły podstawowe na dwie kategorie dlatego, żeby najmłodsze dzieci nie musiały rywalizować z uczniami starszych klas. To rozwiązanie sprawdziło się w zeszłym roku – informuje poseł Maciej Małecki.

Organizatorzy przypominają, że drużyny, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat mogą zostać zgłoszone tylko przez dorosłego opiekuna.

Jak wskazuje nazwa: Turniej Dzikich Drużyn w zawodach występują przede wszystkim drużyny podwórkowe, osiedlowe, reprezentacje ulic, szkół i grupy przyjaciół. Tradycją jest, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo rekreacyjny prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów z Fight Club Dragon.

Drużyny mogą zgłaszać się do piątku 3 czerwca. Zgłasza tylko dorosły opiekun.

UWAGA! W każdej kategorii limit wynosi 16 drużyn. Decyduje kolejność złożenia kompletnych dokumentów. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!!

Jak zgłosić drużynę do Turnieju?

DRUŻYNĘ ZGŁASZA PEŁNOLETNI OPIEKUN TYLKO DO 3 CZERWCA w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie – Centrum Kultury, Promocji i Sportu (róg ul. 1 Maja i Warszawskiej – II piętro).  NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!!

Formularze zgłoszeń i zgody rodziców dostępne na:

www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl oraz w Centrum Kultury, Promocji i Sportu (Kramnice Miejskie w Sochaczewie ul. 1 Maja 21). Informacje o turnieju tel. 46 862 22 35 w. 430, mail: promocja3@sochaczew.pl,

UWAGA!!! W tygodniu przed zawodami otwarte losowanie drużyn.tur p1170351

SONY DSC

SONY DSC

Zobacz również: