21 maja od godz. 10.00 warszawski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza nad Wisłę na grę miejską zorganizowaną z okazji Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, której celem jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna. Uczestnicy zabawy spełnią marzenie Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.

 W tym roku warszawski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza 21 maja od godz. 10.00 na grę miejską, podczas której drużyny zmierzą się z zadaniami związanymi z profilaktyką oraz ogólnym dbaniem o zdrowy tryb życia. Gra odbywać się będzie nad Wisłą. Zawodnicy wystartują z klubowiarni Plac Zabaw przy bulwarze Grzymały-Siedleckiego (przy metro Centrum Nauki Kopernik), tam również będzie miał miejsce finał akcji.

Zapraszamy drużyny składające się z co najmniej jednego dziecka. Razem zmierzycie się z Punktami, jakie dla Was przygotowaliśmy, zawalczycie o nagrody oraz pomożecie nam wypromować ideę badań profilaktycznych.

Zapisy odbywają się tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/1tXGFk_MSw116FL7mKVr4nry837jY2KN-jurmROUY5B4/viewform?c=0&w=1

Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się od marzenia Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, którego największym marzeniem jest przebadanie jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja”. Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję pt. „Ogólnopolski Dzień Marzeń”. Celem tego dnia jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna.

Fundacja Mam Marzenie istnieje już ponad 12 lat. Jej działalność w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Wolontariusze wierzą, że spełnianie marzeń dostarcza chorym dzieciom wiele radości i wiary na lepsze jutro. Na stronie internetowej www.MamMarzenie.org, można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.

Zobacz również: