– Chcemy, by polska armia była wyposażona w najlepszy sprzęt produkowany w Polsce – powiedziała Premier Beata Szydło w Stalowej Woli, gdzie brała udział w uroczystości podpisania umowy między Ministerstwem Obrony Narodowej a Hutą Stalowa Wola.

Szefowa Rządu mówiła na czym będzie polegać podpisywana dziś umowa.

– W Stalowej Woli rusza produkcja, na czym korzysta miasto, polska armia i polska gospodarka. (…) Huta Stalowa Wola podpisuje umowę na dostarczenie armii pierwszego modułu moździerzowego samobieżnego RAK – oświadczyła.

Premier Beata Szydło odwiedziła również Politechnikę Rzeszowską w Stalowej Woli, gdzie mówiła o realizacji dobrej zmiany przez rząd.

– W czasie kampanii obiecaliśmy wprowadzenie dobrej zmiany. Teraz dotrzymujemy słowa. Jest to praca i zasługa wielu ludzi. Chcemy zapewnić Polakom dobre życie, przeprowadzić zmiany, na których zyskają wszyscy – stwierdziła.

Prezes Rady Ministrów podkreśliła, że priorytetem rządu jest rozwój gospodarczy Polski.

– Priorytetem naszego rządu jest rozwój gospodarczy kraju. Jesteśmy ukierunkowani, aby budować w Polsce dobry klimat dla szybkiego rozwoju. (…) Możemy się różnić i spierać, ale w kwestii rozwoju gospodarczego Polski powinniśmy działać razem – powiedziała Premier Szydło.

pis.org.pl

Zobacz również: