Na kondycję naszej skóry wpływ ma wiele czynników. Są to przemęczenie, przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, które dodatkowo podczas okresu zimowego są często przegrzewane, oraz związane z brakiem ruchu niedotlenienie. Lżejsza dieta i ruch na świeżym powietrzu potrafią zdziałać cuda, o ile na wiosenną przemianę mamy trochę czasu… Co jeśli nam się spieszy, bo czeka nas właśnie ważne wydarzenie bądź przyspieszony urlop, a wiosenne słońce odsłania nasze pozimowe niedoskonałości?

Natalia Domoradzka, kosmetolog w Park Life&SPA w Konstancinie-Jeziornie rekomendujezabiegi, które pozwolą wymodelować sylwetkę i poprawić jędrność skóry.

Icoone

Zabieg technologią ICCONE_Eva Park Life & SPA

Technologia ICCONE pozwalana precyzyjną pracę na tkance łącznej, która likwiduje cellulit, zbyt luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz objawy starzenia się skóry. Icoone to masaż próżniowy, który nie rozgrzewa układu limfatycznego ani nie powoduje urazów skóry. Jego zastosowanie obejmuje modelowanie górnej część ciała (brzuch, piersi, ramiona), pośladków, łydek, kolan, ujędrnianie, obrzęki limfatyczne, wyszczuplanie, modelowanie ud z uwzględnieniem strony zewnętrznej lub wewnętrznej, odchudzanie brzucha, likwidacja oponki na brzuchu, ujędrnianie i modelowanie brzucha po okresie ciąży.

Efekt: Zabieg likwiduje cellulit, tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, obejmującego od 10 do 15 sesji. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

 Flower Energy Cocktail L`azel Active

Flower Energy Cocktail L`azelActive_Eva Park Life & SPA

Wiosenna nowość, innowacyjny zabieg wykorzystujący moc kwasów kwiatowych, które przyjemnie pachną  naturalną herbatką z hibiskusa, ale przede wszystkim wykazują dobrą tolerancję skórną i silne działanie nawilżające. Łagodnie złuszczają naskórek, wygładzają, napinają i zapobiegają starzeniu skóry.  Kwiaty hibiskusa są bogate w kwasy organiczne  kwas hibiskusowy, kwas izocytrynowy, kwas cytrynowy, kwas winowy i kwas jabłkowy. W połączeniu z polifenolami i antocyjanami naturalnie zawartymi w kwiatach hibiskusa stymulują one wytwarzanie kolagenu i mają silne działanie odmładzające.

Efekt: Silnie nawilżona i odmłodzona skóra.

 Maximus TriLipo™

Maximus TriLipo™_Eva Park Life & SPA

Zabieg łączy w sobie dwie skuteczne technologie: trój polarną falę radiową (TriLipo RF) oraz innowacyjną dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Działanie polega na jednoczesnym użyciu jednej głowicy, która tworzy interaktywny efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry.Trzy rozmiary głowic – mała, średnia i duża – umożliwiają efektywne działanie na wszystkich obszarach ciała i twarzy. Akcja redukcji tkanki tłuszczowej została podzielona na trzy etapy: uwolnienie tkanki tłuszczowej, usunięcie tłuszczu i modelowanie.

Efekt: Ujędrnienie i odmłodzenie skóry, poprawa jej napięcia, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni, poprawa konturów twarzy, modelowanie owalu twarzy, detoksykacja i drenaż limfatyczny, poprawa krążenia krwi i dotlenienie.

W każdym dobrym centrum modelowania sylwetki powinniśmy się spodziewać usługi realizowanej nie przez jedną osobę, ale przez zespół specjalistów, którzy zależnie od naszych potrzeb przygotują program zabiegów mających na celu widoczną poprawę. Indywidualny pakiet modelujący sylwetkę powinien być przygotowywany w oparciu o pomiar wagi i skład ciała, ustalenie wieku metabolicznego i określenie typu figury. Zabiegi wykonane przez kosmetologa przyniosą szybki efekt, ale by go utrzymać, konieczna będzie także praca z fizjoterapeutą i dietetykiem. Dopiero ich współdziałanie przyniesie trwały efekt. Kosmetolodzy w celu uzyskana najlepszych rezultatów proponują dodatkowe zabiegi dopasowane do potrzeb klienta. Fala uderzeniowa, drenaż, masaż podwodny, kąpiel na bazie solanki czy też mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla – karboksyterapia.

 

 

 

Zobacz również: