Ministerstwo Skarbu Państwa zamieściło na swojej stronie internetowej komunikat, w którym zaprasza do wydzierżawienia należącego do Skarbu Państwa ośrodka Polski Dom Wypoczynkowy, położonego na wybrzeżu Morza Czarnego. Chętni mogą wysyłać listy intencyjne do 29 kwietnia br.

Polski Dom Wypoczynkowy znajduje się w północnej części kompleksu „Św. Konstantyn i Św. Helena.” Jest to  kompleks turystyczny o najdłuższych na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego tradycjach, położony ok. 8 km na południe od popularnego kurortu Złote Piaski. Obok znajduje się miasto Warna wraz z drugim pod względem wielkości lotniskiem w kraju.

Polski Dom Wypoczynkowy powstał w 1933 r.,  w  1966  został przebudowany, a  w roku 2006 przeszedł generalny remont.  Budynek jest ogrodzony i utrzymany w bardzo dobrym stanie. Od strony północnej teren posiada ukształtowanie tarasowe. Z hotelu jest zaledwie 30 m do plaży.

W pobliżu znajdują się głównie hotele, domy wypoczynkowe, restauracje i sklepy. Obszar ten posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę i bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. Oprócz samolotu, do miejscowości można dojechać samochodem, a także pociągiem i autobusem.

Zainteresowani dzierżawą obiektu proszeni są o złożenie do 29 kwietnia 2016 roku listu intencyjnego na adres Ministerstwa Skarbu Państwa.

Po więcej szczegółów kliknij tutaj

Zobacz również: