Na początku kwietnia wystartowała kampania reklamowa marki ŠKODA. Teraz ŠKODY z kompleksowym wyposażeniem JOY dostępne są JAK W ABONAMENCIE.

Modele z serii JOY wyróżniają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, posiadając maksymalną notę pięciu gwiazdek w najważniejszych, niezależnych testach zderzeniowych Euro NCAP. O bezpieczeństwo podróżnych dba także 6 poduszek bezpieczeństwa, które są elementem wyposażenia standardowego modeli JOY.

Z zewnątrz auto wyróżniają miedzy innymi przyciemniane tylne szyby, obręcze kół ze stopów lekkich, czujniki parkowania oraz specjalne oznaczenie JOY. Wyjątkowość tej wersji dopełniają elementy wnętrza: tapicerka z elementami Alcantary i niebieskimi obszyciami foteli i zagłówków, do tego uchwyt na tablet dla pasażerów tylnej kanapy, mocowany na przednim zagłówku, a także zestaw głośnomówiący z Bluetooth, radio z kolorowym ekranem dotykowym i klimatyzacja.

Modele z serii JOY z kompleksowym wyposażeniem są jeszcze bardziej dostępne dzięki stałej, niskiej opłacie miesięcznej, JAK W ABONAMENCIE. Teraz ŠKODĘ Fabia Joy Klienci mogą mieć już od 482 zł miesięcznie, ŠKODĘ Yeti Joy od 674 zł, a ŠKODĘ Octavia Joy od 687 zł miesięcznie.

Miesięczna opłata za nową ŠKODĘ wynosi dokładnie 1% jej ceny, przy umowie na 4 lata, rocznym limicie przebiegu 20 000 km oraz wkładzie własnym 20%.

Kampania reklamowa marki realizowana jest w telewizji, radio, na outdoorze, w działaniach display i vod. Więcej informacji na temat oferty na www.skoda-auto.pl.

Źródło: Skoda, informacja Mototarget.pl

Zobacz również: