Twarz i szyja to części ciała, na których najszybciej widać oznaki upływającego czasu. Gdy codzienna pielęgnacja nie przynosi oczekiwanych rezultatów z pomocą mogą przyjść zabiegi high-tech: EXILIS® ELITE™ oraz MAXIMUS®. Unikalne połączenie dwóch innowacyjnych zabiegów, które jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do swojej oferty Klinika VESUNA z Krakowa pozwala osiągnąć spektakularne efekty w odmładzaniu skóry.

Zabieg EXILIS® ELITE™ stanowi połączenie dwóch technologii: terapii ultradźwiękami oraz radiofrekwencji. Rekomendowany jest osobom, które chcą zniwelować widoczność zmarszczek i poprawić napięcie zwiotczałej skóry. Urządzenie medyczne wykorzystuje technologię Collagen Refill Technology (CRT), która prowadzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz silnej stymulacji fibroblastów do produkcji białek podporowych skóry: kolagenu i elastyny co w efekcie skutkuje natychmiastowym efektem liftingu a więc zwiększeniem jędrności, elastyczności i napięcia skóry oraz redukcją zmarszczek. Poprawie ulega także owal twarzy, a ujędrniona i zagęszczona skóra wygląda zdrowiej i młodziej. Zabieg rekomendowany jest także osobom, które chcą pozbyć się tłuszczu z podbródka oraz twarzy w sposób nieinwazyjny. Dla najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów. Zabieg EXILIS® ELITE™ polecany jest pacjentom, którzy marzą o młodszej, gładkiej i jędrnej skórze.

Kolejnym zabiegiem, który włączany jest do terapii odmładzającej w Klinice VESUNA jest MAXIMUS®. Urządzenie medyczne oparte na trójpolarnej fali radiowej stymuluje naturalną produkcję kolagenu w skórze zwiększając jej napięcie prowadząc jednocześnie do redukcji zmarszczek, natomiast innowacyjna technologia dynamicznej aktywacji mięśni pozwala modelować owal twarzy oraz podkreślić kości policzkowe. Innowacyjny zabieg działając jednocześnie na cztery poziomy ludzkiej tkanki oraz dzięki połączeniu aż trzech różnych technologii umożliwia osiągnięcie zauważalnych rezultatów już po pierwszym zabiegu. Najlepsze efekty przynosi seria obejmująca od 4 do 6 zabiegów. MAXIMUS®  gwarantuje poprawę jędrności i zagęszczenia skóry, pozwala redukować zmarszczki poziome czoła, kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki wokół ust. Ponadto skóra po zabiegach jest dotleniona i ukrwiona dzięki czemu wygląda młodziej i zdrowiej.

Połączenie zabiegów EXILIS® ELITE™ oraz MAXIMUS® pozwala przywrócić młody wygląd skóry bez długiego okresu rekonwalescencji. – tłumaczy mgr kosmetolog Aleksandra Rabenda z Kliniki VESUNA w Krakowie, która rekomenduje łączenie zabiegów dla uzyskania jeszcze lepszych i trwałych rezultatów estetycznych. Zaletą tych zabiegów jest ich wysoka skuteczność  i jednocześnie nieinwazyjność. Po zabiegach można wrócić do codziennych aktywności i cieszyć się nowym, młodszym wyglądem. – dodaje.

Zabieg EXILIS® ELITE™ oraz MAXIMUS® są rozwiązaniami na miarę XXI wieku, które zapewniają natychmiastowe i długotrwałe rezultaty dzięki czemu można skutecznie walczyć z  widocznymi oznakami upływającego czasu. Jednocześnie zabiegi stanowią doskonałą terapie anti-aiging w celu zapobiegania oraz spowalniania procesów starzenia się skóry.

Zobacz również: