Zostać suberbohaterem i uwiecznić to na selfie 360 stopni? W pierwszy weekend kwietnia każdy będzie miał taką szansę.Z okazji międzynarodowej premiery filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości Galeria Mokotów zaprasza do świata superbohaterów pod hasłem Unexpected Heroes! To jedyne takie wydarzenie w Polsce!

Oryginalne kostiumy z planu filmowego i możliwość zrobienia selfie 360 stopni z rekwizytami filmowymi, w specjalnie przygotowanym do tego tunelu z elementami scenerii filmowej – to wszystko w Galerii Mokotów od 1 do 3 kwietnia. Wśród oryginalnych kostiumów Batmana i Supermana oraz fleszy lamp błyskowych, Alfred (majordomus Batmana) i Loïs Lane (dziennikarka z Supermana) osobiście powitają fanów serii komiksowych i filmowych oraz sprawdzą ich wiedzę na temat superbohaterów. Najwięksi śmiałkowie po przejściu tego etapu i udzieleniu poprawnych odpowiedzi…zostaną  superbohaterami!

Pokazy walk, dynamiczne pozy bohaterów, skoki… wszystkie te sceny zostaną odegrane w obiektywie 64 kamer, a pamiątkowe filmy z udziałem warszawskich superbohaterów zostaną do nich przesłane pocztą elektroniczną.

Organizatorzy zapraszają na poziom 0 w Galerii Mokotów w godzinach 11.00 –21.00od piątku 1 kwietnia do niedzieli – 3 kwietnia.

Polska premiera filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości w reżyserii Zacka Snyderazostała zaplanowana na 1 kwietnia. W role superbohaterów wcielili się Ben Affleck i Henry Cavill.

Poniżej link do materiału video promującego wydarzenie: https://www.youtube.com/watch?v=cYHnHp30Ebc

Zobacz również: