Chocolate Shavings Background

Alessia di Donato, mistrzyni włoskiego cukiernictwa, zaprasza na warsztat poświęcony czekoladzie, który odbędzie się 9 kwietnia, w godzinach 15:00 – 19:00 w Akademii Kulinarnej Whirlpool (ul. Mińska 25).

Bohaterami tego spotkania będą kakao i aromatyczne przyprawy. Te dwa składniki, znane od stuleci, dają nieograniczone pole do popisu mistrzom kuchni we wszystkich zakątkach świata.

Dzisiaj zarówno czekolada, jak i przyprawy są stale obecne w naszej spiżarni. Liczba niesamowitych dań, które można wyczarować z połączenia tych dwóch magicznych składników, jest nieskończona. Jednak, aby wydobyć z nich to, co najlepsze, potrzebna jest dogłębna wiedza o produktach i znajomość technik. Właśnie takie umiejętności przekaże Wam Alessia di Donato na swoim warsztacie. Poznacie parę doskonałą światowej gastronomii ze szczególnym uwzględnieniem włoskich technik kulinarnych.

Zajęcia w Akademii Kulinarnej Whirlpool to coś więcej niż warsztaty kulinarne – to spotkanie osób dzielących tę samą pasję i gotowych razem odkrywać nowe kultury, smaki i produkty.

Niecierpliwe czekamy na Was w Akademii Kulinarnej Whirlpool. Będziemy gotować na luzie, ze stylowym zapleczem kuchennym i niezawodnymi sprzętami do zabudowy marki Whirlpool.

MENU:

Arancini z gorzką czekoladą i curry, podane z cebulowym czatnejem

Papryka i pomidory z czekoladą

Ciasto „Pijany Wschód”

Krem angielski z szafranem

http://akademiakulinarnawhirlpool.pl/

Zobacz również: