W dniach 26-28 luty 2016 odbyły się Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu podczas największych targów sportowych branży fitness i sportów siłowych. Reprezentacja Błońskiego klubu w liczbie 8 osób wystąpiła w swoim debiucie na prawą i lewą rękę. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z całej Polski. Podczas dwóch dni zawodów udało nam się zdobyć 4 medale w 3 kategoriach wagowych.

Podsumowanie naszej drużyny:

Dominik Gliński, kat. Senior 65 kg – 15 miejsce lewa ręka i 9 miejsce prawa ręka,

Eryk Witecki, kat. Senior 70 kg – 5 miejsce lewa i prawa ręka,

Mariusz Podgórski, kat. Senior 70 kg – 1 miejsce lewa i prawa ręka,

Karol Myszkiewicz, kat. Senior 75 kg – 3 miejsce lewa ręka i 4 miejsce prawa ręka,

Kamil Kryński, kat. Senior 80 kg – 18 miejsce lewa ręka i 15 miejsce prawa ręka,

Robert Kucza, kat. Senior 80 kg – 10 miejsce lewa i prawa ręka,

Marek Milczarek, kat. Senior – 9 miejsce lewa i prawa ręka,

Wiesław Podgórski, kat. Masters 80kg – 4 miejsce lewa i prawa ręka kat. Grandmasters 90kg – 5 miejsce lewa ręka i 3 miejsce prawa ręka.

W ogólnej klasyfikacji klubów w Polsce zajęliśmy 14 miejsce na 21 klubów w Polsce.

Szczególnie podziękowania dla Burmistrza Zenona Reszki za wsparcie finansowe naszego klubu i tym samym możliwość wystartowania i godnego reprezentowania naszego miasta i gminy Błonie. Projekt współfinansowany był w ramach „małych grantów”. Dziękujemy

Eryk Witecki-Kazanecki

Prezes klubu HOS Błonie

Zobacz również: