Kcyńscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło kilka kilometrów za Kcynią. Honda civic, którą podróżowało 5 osób wypadła z drogi i dachowała. Jeden z pasażerów zginął na miejscu, pozostałe osoby trafiły do szpitali.

Zgłoszenie o wypadku na trasie Iwno – Kcynia, w powiecie nakielskim, dyżurny policji odebrał wczoraj (20.03.16) krótko po 18.00. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z referatu ruchu drogowego i kryminalni z Szubina. Czynności funkcjonariuszy nadzorował prokurator.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca hondy civic, jadąc w stronę Kcyni, na łuku drogi, nie opanował pojazdu i zjechał na przeciwny pas ruchu. Następnie auto otarło się o przydrożne drzewo i dachowało na polu.
Hondą podróżowało łącznie 5 osób. 21-letnia kobieta i czterech mężczyzn w wieku 25, 26, 27 i 36 lat. Na miejscu zginął najstarszy z nich. Wszystkie pozostałe osoby z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitali.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają, pod nadzorem prokuratora, policjanci z Kcyni. Funkcjonariusze ustalają przyczyn wypadku, a także to, która z osób kierowała hondą.

Autor: sierż. szt. Justyna Andrzejewska
kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Zobacz również: