Flat belly of woman

Postęp w medycynie estetycznej sprawił, że obecnie dostępnych jest wiele w pełni bezpiecznych terapii dzięki, którym można osiągnąć wymarzony wygląd. Wśród nich dużą popularnością cieszą się zabiegi modelowania sylwetki. Jednym z najbardziej innowacyjnych i skutecznych zabiegów pozwalających osiągnąć płaski brzuch bez spędzania godzin na siłowni jest VANQUISH® BTL.

VANQUISH® BTL  jest stosowany w obszarach miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, takich jak brzuch czy boki. Wykorzystywany podczas zabiegu aplikator-generator dostarcza energię obwodowo – jedynie do tkanek o specyficznej odporności, dzięki czemu działanie energii HF jest skupione w tkance tłuszczowej i nie oddziałuje na inne tkanki zlokalizowane w pobliżu. 

Zaletą zabiegu VANQUISH®BTL jest jego nieinwazyjność, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas przeprowadzania zabiegu. Jego skuteczność została oparta na wykorzystaniu zaawansowanej technologii Selective HF. Urządzenie VANQUISH®BTL poprzez zastosowanie technologii LAHF zapewnia działanie wielkoobszarowym polu o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu zabieg staje się mało odczuwalny, nieinwazyjny oraz pozwala na likwidację nawet najgłębiej położonych komórek tłuszczowych.

Udoskonalona technologia zabiegu VANQUISH®, oparta o nowe rozwiązania technologiczne pozwala na uzyskanie widocznych efektów przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjentów. Aparat został wyposażony w płytowy,  a nie wykorzystywany dotąd przy podobnych zabiegach punktowy aplikator. To rozwiązanie pozwala na dokładne określenie mocy i czasu działania aplikatora.

VANQUISH®BTL skierowany jest do osób walczących z dużym i długoletnim otłuszczeniem. Jest to technologia dająca szanse na utratę zbędnych centymetrów u kobiet ale również w przypadku większych tzw. „męskich” brzuchów.- mówi kosmetolog Agnieszka Pękala z krakowskiej Kliniki VESUNA, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła innowacyjny zabieg do swojej oferty. Nasze dotychczasowe doświadczenie potwierdza wysoką skuteczność terapii, a zadowoleni pacjenci są najlepszą rekomendacją dla osób, u których tradycyjne metody odchudzania nie przyniosły zadowalających rezultatów. – dodaje.

Zabieg VANQUISH®BTL trwa około 30 minut. Podczas jego trwania pacjent leży pod ergonomicznie zaprojektowanym panelem (aplikatorem), który ustawiony jest na odległość około 2-3 centymetrów od skóry pacjenta. Takie rozwiązanie pozwala na dostarczanie energii do komórek tłuszczowych indukując w nich proces apoptozy – zaplanowanej naturalnej śmierci komórki. Najlepsze rezultaty przynosi seria zabiegów, których liczba dopasowana jest do potrzeb pacjenta.

http://vesuna.pl/

Zobacz również: