Uczyli się od najlepszych, importując z zachodu nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale też najwyższe standardy obsługi klienta. Dzisiaj technologia od dawna jest już autorska, ale w kwestii standardów nic się nie zmieniło. Galeco to firma, która klienta zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Jak? Uważnie wsłuchując się w jego potrzeby. Efektem takiej polityki, stosowanej od początku istnienia firmy, są wszystkie flagowe produkty Galeco, takie jak systemy orynnowania z brzegami wywiniętymi do wewnątrz. – Nie tworzymy sztuki dla sztuki. Nasze rozwiązania odpowiadają na realne potrzeby zgłaszane przez klientów – tłumaczy Szczepan Buryło, założyciel i Prezes Zarządu Galeco. – Wewnętrzne wywinięcie brzegów rynien to przecież najprostsze rozwiązanie problemu przelewającej się wody podczas obfitych opadów deszczu. Przed nami jednak nikt się nad nim nie pochylił.

A to tylko jeden przykład. Także dzięki klientom do sprzedaży trafił pierwszy na rynku narożnik regulowany, pozwalający wykonawcy od ręki uzyskać pożądany kąt montażu. Rozwiązanie to oszczędza czas i pieniądze, ponieważ klient nie musi oczekiwać czasem nawet kilku tygodni na nietypowy produkt, a przestoje w czasie prac budowlanych słono przecież kosztują.

Z tego samego względu Galeco wprowadziło także unikalny na skalę europejską system assistance, który niweluje komplikacje wynikające z niedopatrzeń dostawców albo braków w zamówieniach. Dotychczas z powodu jednego deficytowego elementu, cała budowa mogła stanąć nawet na tydzień. Dzisiaj – w nagłych wypadkach klienci firmy mogą zamówić brakujący produkt bezpośrednio w e-sklepie www.e-galeco.pl i otrzymać go w ciągu 24 godzin pod wskazany przez siebie adres.

Dla firmy Galeco polityka prokonsumencka to główny filar, na którym opiera się jej model biznesowy, a przede wszystkim niewyczerpane źródło innowacji.

– Dbałość o satysfakcję klienta na każdym etapie nie tylko procesu zakupowego, ale i po nim to nasza strategia handlowa, a nie tylko działania wizerunkowe. – podkreśla Buryło. – Dzięki krytycznym uwagom pochodzącym z rynku, wprowadzamy do oferty lepsze produkty, poprawiamy swoje wyniki sprzedażowe, umacniamy pozycję i sprawiamy, że klienci do nas wracają. To się po prostu wszystkim opłaca – podsumowuje Prezes Galeco.

Zobacz również: