Firma SyS to firma rodzinna założona w 1990 roku. Warzywa są uprawiane i suszone na czarnoziemach Podkarpacia. Właściciele sami uwielbiają jeść smacznie i zdrowo, szczególną wagę przykładają do smaku i wartości odżywczych warzyw. Pomysł na Dania Babci Zosi wyrósł z chęci połączenia tradycyjnych przepisów babcinej kuchni z zabieganiem dzisiejszego świata. Stworzone zostały dania, które składają się wyłącznie z produktów naturalnego pochodzenia i jednocześnie są proste w przygotowaniu. W ofercie są pyszne zupy, kasze i ryż z różnymi dodatkami, placki ziemniaczane w trzech smakach a na deser racuchy. Firma proponuje też suszone warzywa jako doskonałą bazę do przyrządzania zup, sosów i innych potraw. Dzięki nim nie musisz obierać i kroić warzyw, czy martwić się o ich przechowywanie. Posiłki, w których wykorzystasz suszone warzywa, po ugotowaniu nie będą się różnić wyglądem i smakiem od przygotowanych sposobem tradycyjnym.
Dla naszych czytelników mamy 5 zestawów produktów Firmy Sys, a w każdym: żurek, placki ziemniaczane klasyczne i włoszczyzna suszona.
Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: express. po kropce sys oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 20 marca, do godziny 12.00.

Zobacz również: