Skóra po zimie jest szara, zmęczona, zrogowaciała, leniwa. Ochronna powłoka blokuje dostęp kremów i innych nakładanych preparatów odżywczych. Najwyższa pora na zabiegi przywracające ładny, młodzieńczy wygląd. Polecam kilka wspaniałych zabiegów wiosennych.

Terapia szokowa

Zabieg doskonały dla skór ze zmarszczkami powierzchniowymi i głębokimi, utratą elastyczności i jędrności, blizny, przebarwienia posłoneczne, pozapalne, ostudy hormonalne, suchość skóry, rogowacenie okołomieszkowe. Po zabiegu skóra odmłodzi się, zmarszczki się spłycą, zredukują się blizny potrądzikowe, rozjaśni i wyrówna się koloryt skóry, opóźni się proces starzenia.
Już po pierwszym zabiegu skóra jest rewelacyjna. Zabieg jest dość krótki i co ważne, po zabiegu można wykonywać makijaż.

Diamentowy blask

Zabieg przeznaczony jest dla skóry suchej, odwodnionej. Niekorzystne zmiany w warstwie rogowej powodują nadmierną ucieczkę wody z organizmu. powodują też zmniejszenie syntezy lipidów, przez co bariera ochronna skóry ulega załamaniu.
Odpowiedni dobór składników tego zabiegu tworzy koktajl gwarantujący skórze natychmiastowy wzrost nawilżenia, wygładzenia, oraz opóźnia proces starzenia, a diamentowy pył dodaje blasku nawilżonej i wypoczętej skórze. Zabieg zapewnia idealny komfort skórze i natychmiast przywraca balans wody oraz system ochronny.

Piękne spojrzenie

Zabieg na okolice oczu. Cienie, opuchnięcia, przebarwienia skóry, utrata sprężystości, zmarszczki mimiczne. Te niedoskonałości są powodem zmartwienia pięćdziesięciu procent kobiet. Kruchość naczyń krwinośnych, mikrozatory w naczyniach włosowatych, rozkład hemoglobiny oraz wstrzymane płyny, to główne przyczyny powstawania opuchnięcia, worków, przebarwień skóry i cieni wokół oczu.
Zabieg super przyjemny. Przynosi wspaniałą lekkość wokół oka. Działa silnie napinająco. Co ważne, posiada w składzie związek stworzony na podobieństwo naturalnej bazy ochronnej wokół oka.

Koniec z pryszczami

Zabieg nowej generacji dla cer problematycznych, przetłuszczających się i zanieczyszczonych. Przebarwienia, zaczerwienienia, blizny potrądzikowe i rozszerzone ujścia mieszków włosowych. Jest to kuracja eliminująca nierówności skóry i niedoskonałości, jakie występują przy zmianach trądzikowych. Zabieg ma działanie rewitalizujące, bakteriobójcze i rozjaśniające. Struktura chemiczna, podobna antybiotykom o szerokim działaniu, doskonale likwiduje trądzik. Można wykonać u wszystkich niezależnie od pory roku i stanu skóry. Po zabiegu skóra oczyszczona, koloryt wyrównany, regulacja wydzielania sebum, zmniejszona objętość mieszków włosowych
Zabieg bezbolesny, nie ma żadnego mechanicznego wyciskania. Zabieg rewelacja. Po zabiegu można wykonywać makijaż.

Mezoterapia igłowa

Zabieg likwiduje płytkie zmarszczki, głębokie spłyca, nawilża. Po zabiegu skóra widocznie odmłodzona.

Wypełnianie głębokich zmarszczek

Zabieg polegający na wstrzykiwaniu preparatu w okolicę bruzd i natychmiastowym ich wygładzeniu.

Zobacz również: