Wszystkich ciekawych tego, jak wygląda świat „Z Babskiego Punktu Widzenia”, zapraszamy w poniedziałek (7 marca) do Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Teatr Jo Art Show przygotował spektakl, podczas którego poznamy całą prawdę o kobietach i mężczyznach. Widowisko zdobyło główną nagrodę na Festiwalu Sztuk Komediowych „DECHA” w kategorii „najlepszy spektakl”.

Wszyscy, którzy zamierzają wybrać się 7 marca na „Z Babskiego Punktu Widzenia”, mogą spodziewać się świetnej zabawy, gdyż jest to przede wszystkim duża dawka inteligentnego, zapomnianego w dzisiejszych czasach żartu będąca powrotem do korzeni kabaretowych. „Siedem kobiet i jeden cel. Tragikomedia dnia codziennego. Czarny humor, szara rzeczywistość, śmiech, łzy, pot …” – czytamy na stronie Teatru. Wystąpią: Aneta Penkala, Dominika Fortuna, Paulina Kotuniak, Aleksandra Bratkowska, Ewelina Ziółkowska, Wiktoria Smolińska, Justyna Fabisiak.

Jo Art Show to teatr założony w 2012 roku przez absolwentkę Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie – Joannę Stanowską. Nie jest to jednak teatr repertuarowy. To widowiska sceniczne, plenerowe, parady uliczne, pokazy ogniowe, a także specjalnie przygotowywane projekty artystyczne prezentowane podczas festiwali oraz wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Spektakl odbędzie się 7 marca o godzinie 18 w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w bileterii POKiS (ul. Tumska 9A) oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Zobacz również: