Zima to czas niekorzystny dla skóry. Przebywanie w przegrzanych pomieszczeniach, kontakt z mrozem i wiatrem, czynią skórze wiele złego. Jest zmęczona i szara. Potrzebuje wsparcia.

Ważnym zabiegiem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka i dostarczenie składników odżywczych w celu odmłodzenia i pobudzenia skóry do odnowy.
Doskonałym zabiegiem jest anatomiczna maseczka młodości. Zabieg ten charakteryzuje się intensywnym działaniem, którego celem jest otrzymanie wizualnie najlepszych rezultatów w porównaniu z normalnymi środkami stosowanymi w codziennej pielęgnacji (kremy, emulsje). Maseczka ta w swoim składzie posiada materiał, który doskonale przylega do wybranych partii ciała.
Następnym dobrodziejstwem jest mieszanie substancji aktywnych składników pochodzenia roślinnego, witamin i kolagenu. Składniki te przywracają młodość, działają ściągająco, regenerująco, łagodząco, odświeżająco, wzmacniająco, ujędrniająco i odżywczo.
Zabieg z użyciem maseczki anatomicznej, możemy wykonać zarówno na twarz, jak i na ciało.
Stosowana na biust przywraca napięcie, spójność i nadaje sprężysty kształt.
Nakładamy na dekolt w celu zapobieganiu zmarszczkom, uelastycznieniu skóry, regeneracji i napięcia tkanek.
Zabiegi wykonujemy w serii (około 10 razy), następnie powtarzamy po upływie 2 tygodni w celu podtrzymania efektu.
Zabieg z użyciem maseczki anatomicznej na ciało należy rozpocząć wczesną wiosną. Ujędrni, zmniejszy cellulit, wygładzi, zmniejszy pokłady tkanki tłuszczowej.
Zabiegi profesjonalne są głębsze i mocniejsze, dają widoczny efekt i przygotowują skórę do domowej pielęgnacji.
Zapraszam na zabiegi odżywcze.

Zobacz również: