Maciej Kurzajewski
foto: YouTube

Współprowadzący „Pytanie na śniadanie” ma ogromne powody do świętowania. Radosna nowina dotycząca życia prywatnego Macieja Kurzajewskiego właśnie ujrzała światło dzienne. 

W rodzinie Macieja Kurzajewskiego pojawi się dziecko

Ostatnio życie prywatne Macieja Kurzajewskiego przypomina kolejkę górską. Z jednej strony radosne chwile z nową ukochaną Katarzyną Cichopek. Z drugiej pojawiają się te dużo mniej przyjemne związane z oskarżeniami byłej żony dziennikarza – Pauliny Smaszcz.

Tymczasem okazuje się, że sytuacja w rodzinie Macieja Kurzajewskiego może ulec zmianie. Właśnie wyszło na jaw, że niebawem familia popularnego prezentera powiększy się. Czy wrogie nastawienie byłych małżonków ulegnie zmianie za sprawą, mającej się niebawem urodzić, wnuczki? Przypuszczalnie wszyscy na to liczą.

Przypomnijmy, iż Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski uchodzili za zgodne małżeństwo. Byli ze sobą ponad 20 lat. Niestety niespodziewanie ich związek rozpadł się. Para doczekała się dwóch synów – Franciszka i Juliana.

To właśnie 25-letni Franciszek niebawem zostanie ojcem. Dziecko ma się urodzić lada moment. Mamą córeczki Kurzajewskiego jest jego żona – Włoszka Laura Esmeralda Vaccari. Para pobrała się w 2021 roku. Co ciekawe, zakochani poznali się w Izraelu, gdzie oboje studiowali.

Przyszła babcia jest szczęśliwa

Dziennikarze dotarli do anonimowego informatora z otoczenia przyszłej babci – Pauliny Smaszcz. Okazuje się, że byłą żona Macieja Kurzajewskiego nie posiada się ze szczęścia. „Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać” – powiedział znajomy dziennikarki.

Natomiast Maciej Kurzajewski odmówił skomentowania informacji dotyczących swojego najstarszego dziecka. „Nie komentuję życia prywatnego mojego i mojej rodziny, również na prośbę mojego syna” – powiedział krótko współprowadzący „Pytanie na śniadanie”.

źródło: o2.pl, VIVA

Zobacz również: