morderstwo

Dramatyczne sceny podczas halloweenowej zabawy. Wszystko zakończyło się ogromną tragedią, a życie straciło 59 osób. Ponad 150 jest rannych, a stan części z nich określany jest jako ciężki. W mediach pojawiło się nagranie wideo, na którym widać feralny moment. Publikujemy je na końcu tekstu.

Potworny finał halloweenowej zabawy. Ponad 50 osób nie żyje

Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się w Seulu, stolicy Korei Południowej. Jak donoszą południowokoreańskie media, uczestnicy zabawy halloweenowej słoczyli się w wąskiej uliczce, bowiem wcześniej ktoś wypuścił plotkę, że pojawią się tam sławne osoby.

W pewnym momencie w tłumie wybuchła olbrzymia panika. Ludzie zaczęli się tratować. Zabrakło miejsca. Cała sytuacja miała okropny finał. „Lokalne władze oficjalnie poinformowały o 59 zabitych i ponad 150 rannych.” – donosi portal Interia.pl.

Na poniższych nagraniach można zobaczyć Seul tuż przed wybuchnięciem paniki, a na następnym kuliminacyjny moment, który był tak fatalny w skutkach. Ciężko znaleźć słowa, żeby opisać to, co wydarzyło się podczas halloweenowej zabawy w stolicy Korei Południowej.

źródło: Interia.pl, Twitter, media

Zobacz również: