Krzysztof Krawczyk

Już niedługo będziemy obchodzić Święto Wszystkich Świętych. Pamiętamy o bliskich, ale też o tych, którym przyglądaliśmy się na szklanym ekranie. Jedną z nich jest Krzysztof Krawczyk. Piosenkarz zmarł 5 kwietnia 2021 roku, a dziś jego grób wygląda znacznie inaczej, niż przed rokiem podczas Święta Zmarłych.

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk jest pochowany w Grotnikach koło Łodzi. Po jego śmierci toczy się nieustająca walka o majątek artysty. Kontrowersje wzbudzają też pomysły dotyczące tego, jak wzbogadzić miejsce jego pochówku.

Tymczasem do internetu wyciekły zdjęcia, jak aktualnie wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Trzeba przyznać, że doszło do sporych zmian. „Na pierwszy rzut oka zauważamy brak zniczy – co się z nimi stało? Przecież niedawno Ewa Krawczyk zarzekała się, że po każdym weekendzie wyrzuca wór pozostawionych przez fanów świeczek…” – czytamy na portalu Pomponik, który przeanalizował najnowsze zdjęcie grobu Krzysztofa Krawczyka.

Trzeba jednak przyznać, że Ewa Krawczyk przygotowała grób do Święta Zmarłych jak należy. Widzimy posprzątane miejsce pochówku Krzysztofa Krawczyka. Wokół pomnika ułożone są znicze i kwiaty. Zapewne przybędzie ich jeszcze w trakcie Święta Wszystkich Świętych, podczas którego Krawczykowi hołd będą chcieli oddać jego najważniejsi fani i nie tylko.

źródło: Pomponik, Twitter

Zobacz również: