Teresa Lipowska z M jak Miłość

Wielbiciele „M jak Miłość” od jakiegoś czasu zastanawiają się, czy Teresa Lipowska nie odejdzie z serialu. Wszystko za sprawą regularnie pojawiających się plotek. W końcu aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie. 

Teresa Lipowska skomentowała plotki o odejściu z serialu TVP

Popularna aktorka występuje w „M jak Miłość” od samego początku. Z tego powodu wiele osób nie wyobraża sobie serialu TVP bez granej przez Lipowską postaci Barbary Mostowiak. Tymczasem jakiś czas temu pojawiły się pogłoski jakoby gwiazda zamierzała odejść z produkcji.

Plotki musiały nieco zirytować samą zainteresowaną, gdyż w jednym z najnowszych wywiadów Teresa Lipowska postanowiła skomentować wszelkie spekulacje. Aktorka wyznała wprost, kiedy planuje rozstać się z „M jak Miłość”.

Z pewnością słowa Teresy Lipowskiej uspokoją wielbicieli sagi o losach rodziny Mostowiaków. Okazuje się, że postać Barbary nie zniknie z ekranów. Aktorka przyznała, że nie zamierza rozstać się z hitem TVP. Mało tego, artystka stanowczo zaznaczyła, że pożegna się z produkcją dopiero wtedy, kiedy twórcy zdecydują o jej zakończeniu. „Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy” – oświadczyła.

85-letnia gwiazda wyjawiła, że na podjętą przez nią decyzję wpływ miała produkcja i ekipa „M jak Miłość”. Aktorka zdradziła, iż od ponad 20 lat współpracownicy dają jej odczuć, że jest osobą bez której nie wyobrażają sobie serialu.

Co ciekawe, Lipowska przyznała, że może liczyć na miłe gesty ze strony kolegów i koleżanek z planu. „W lipcu ekipa zrobiła mi wspaniałą niespodziankę. Z okazji moich 85. urodzin na plan przyjechał producent, reżyserzy, scenarzyści: z kwiatami, koszem smakołyków. Był tort i wiele pięknych życzeń. Usłyszałam, że jestem kamieniem węgielnym tego serialu, że beze mnie nie istnieje. Zrobiło mi się bardzo miło. I jako seniorka rodu mam też pewne przywileje. Mogę czasem poprawiać teksty albo dodawać coś do scenariusza po scenarzystach, bo o postaci Barbary Mostowiak wiem najwięcej” – wytłumaczyła artystka.

źródło: Super Express

Zobacz również: