Tomasz Lis
Foto: YouTube

Niepokojąca wiadomość pojawiła się w mediach społecznościowych. Tomasz Lis trafił do szpitala. Dziennikarz przeszedł kolejny już udar. W nocy jego stan był ciężki. Oto jak w tej chwili czuje się mężczyzna.

Tomasz Lis szokuje: „Podobno już żyję, choć w nocy nie było to takie pewne”

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy ma znowu ma poważne problemy ze zdrowiem. Tomasz Lis przekazał, iż w nocy trafił do jednego z warszawskich szpitali. Mężczyzna wyznał, że przeszedł kolejny udar.

Tomasz Lis opublikował dziś rano niepokojący wpis na Tweeterze. Na zamieszczonej fotografii widzimy 56-latka w szpitalu. Za nim znajduje się specjalistyczny sprzęt.

Do zdjęcia Lis dodał krótki tekst. Dziennikarz przyznał w nim, iż przeszedł już czwarty udar w swoim życiu. „Miałem udar. Jestem na erce udarowej jednego z warszawskich szpitali. Podobno już żyję, choć w nocy nie było to takie pewne. Co dalej zdecydują lekarze. Wszystkich pozdrawiam” – przekazał publicysta.

Z powyższego wpisu wynika, że stan Tomasza Lisa był w nocy poważny. Możemy przypuszczać, iż lekarze walczyli nie tylko o jego zdrowie, ale i życie.

Przypomnijmy, że dziennikarz w ostatnich latach często miewał problemy zdrowotne. Jak już wspomnieliśmy przeszedł kilka udarów. Z tego powodu Lis miał kłopoty z mówieniem. Musiał też na pewien czas zrezygnować z pracy zawodowej.

Informacja o hospitalizacji Lisa jest zaskoczeniem. Otóż wydawało się, że ostatnio stan zdrowia mężczyzny wrócił do normy. Świadczyć może o tym chociażby post 56-latka, w którym pochwalił się udziałem w maratonie w Chicago.

https://twitter.com/lis_tomasz/status/1579223798242373633

Jak widać, kłopoty zdrowotne znów dały o sobie znać. Kto wie, być może przyczyniły się do tego liczne kontrowersje wokół powrotu Tomasz Lisa. Przypomnijmy, iż dziennikarzowi zarzucano stosowanie mobbingu wobec dziennikarzy „Newsweeka”, którego redaktorem naczelnym był przez wiele lat.

źródło: Onet

Zobacz również: