Joanna Koroniewska
Foto: Instagram

Była gwiazda „M jak Miłość” ogłosiła, że ma problemy ze zdrowiem. Joanna Koroniewska, bo o niej mowa, wyznała, że czeka ją zabieg. Wyjaśniamy co dolega artystce i w jakim jest aktualnie stanie.

Joanna Koroniewska opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis

Popularna aktorka umieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, która z pewnością wzbudziła niepokój wśród jej wielbicieli. Otóż na zdjęciu widzimy Joannę Koroniewską owiniętą w bandaże. Dokładnie opatrunki znajdują się na jej szyi.

44-latka opublikowała w mediach społecznościowych także wpis, w którym wyjaśniła całą sytuację. Okazuje się, że Joanna Koroniewska ma problemy z mówieniem. Z tego powodu aktorka musi poddać się operacji.

Z czego wynikają kłopoty byłej gwiazdy „M jak Miłość”? Otóż Koroniewska, podobnie jak wielu jej kolegów po fachu, zaczyna tracić głos. Krótko mówiąc celebrytkę dotknęła przykra choroba zawodowa. Pomóc może tylko oszczędzanie się i zabieg przeprowadzony przez lekarzy. Inaczej celebrytka będzie musiała przedwcześnie zakończyć swoją karierę.

Chociaż Joanna Koroniewska znalazła się w trudnej sytuacji, aktorka nie traci poczucia humoru. „To co poprawić na początek?! Nos, piersi czy może usta? Nie, to nie jest dieta zmieniająca rysy ani też przygotowanie do lotu w Kosmos, choć lot korci mnie jednak bardziej niż operacje plastyczne! Okazało się, że nadszedł ten moment, w którym jeśli nie przestanę krzyczeć, to najpewniej przestanę mówić… Ups… Zatem co mi radzicie? Przestać wkurzać się na @maciej_dowbor (choć to WCALE nie będzie łatwe) czy jednak dalej pracować nad moim niewątpliwie chrypiącym, sensualnym altem?” – napisała 44-latka pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Warto zaznaczyć, iż pod wpisem Koroniewskiej pojawiło się wiele komentarzy. Użytkownicy życzyli artystce szybkiego powrotu do zdrowia. Wśród wpisów znalazły się też takie, których autorami są przedstawiciele polskiego show biznesu.

Kilka słów umieściła na Instagramie chociażby Joanna Jabłczyńska. Z tego co napisała znana aktorka wynika, iż sama borykała się z podobnym problemem. Kobieta poradziła Koroniewskiej jonoforezę, czyli terapię, która świetnie sprawdza się przy różnego rodzaju urazach.

źródło: Goniec

Zobacz również: