Krzysztof Ibisz Polsat
foto: Instagram/krzysztof_ibisz_official

Gwiazda telewizji Polsat opublikowała dość niepokojące zdjęcie w mediach społecznościowych. Otóż Krzysztof Ibisz zamieścił na Instagramie fotografię ze szpitala. Wielbiciele prezentera zaczęli się poważnie niepokoić o jego zdrowie. Z jakiego powodu 57-latek trafił do lecznicy?

Ibisz zamieścił zdjęcie, na którym widać jak jest podłączony do kroplówki

Niewątpliwie Krzysztof Ibisz jest znany z tego, że prowadzi zdrowy tryb życia. Regularnie ćwiczy i stara się odpowiednio odżywiać. Poza tym, gwiazda Polsatu jest niezwykle aktywna zawodowo. Wśród najważniejszych projektów mężczyzny warto wspomnieć taneczne show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a także talkshow „Demakijaż”.

Krzysztof Ibisz chętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia zawodowego i prywatnego za pomocą mediów społecznościowych. Jednak jeden z jego ostatnich wpisów mocno zaniepokoił wielbcieli 57-latka. Dlaczego?

Otóż gwiazda Polsatu zamieściła fotografię, na której widzimy prezentera w szpitalu. Dziennikarz ubrany w pasiastą piżamę znajduje się na szpitalnym łóżku i jest podłączony do kroplówki oraz aparatury. Od razu fani gospodarza „”Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zaczęli się zastanawiać, co takiego dolega ich idolowi.

Krzysztof Ibisz
foto: Instagram/krzysztof_ibisz_official

Na szcżęście Ibisz uspokoił swoich sympatyków. Prezenter Polsatu wyznał, że przerażające zdjęcie to kadr z planu zdjęciowego. Natomiast jemu samemu nic nie dolega. „Spokojnie, to ja, ale tylko w pracy. Już wkrótce w pewnym serialu” – powiedział.

Jednocześnie 57-latek nie zdradził o jaką produkcję chodzi. Możemy się jedynie domyśleć, iż przypuszczalnie chodzi o któryś z projektów stacji Polsat.

Warto zauważyć, iż udział Krzysztofa Ibisza w serialu nie powinien nikogo dziwić. W końcu prezenter ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi, a dopiero później studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Co ciekawe, w 1987 r. zadebiutował nawet jako aktor teatralny w sztuce „Sen nocy letniej”.

Dziś kojarzymy gwiazdora Polsatu przede wszystkim z jego kariery telewizyjnej, którą zaczął w 1993 roku. „5-10-15”, „Czar Par”, „Awantura o kasę”, „Gra w ciemno”, „Jak oni śpiewają” to tylko niektóre programy z jego udziałem.

źródło: Pomponik

Zobacz również: