bijatyka na basenie

Do niebywałej sytuacji doszło na terenie jednego ze stołecznych basenów. Otóż na pływalni wywiązała się ogromna bijatyka. Wszystko nagrał świadek zdarzenia. Nagranie bije rekordy popularności w internecie.

W bójce na basenie uczestniczyło około stu osób

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w Niemczech, a dokładnie w stolicy tego kraju. Otóż w niedzielę około godziny 16:00 na otwartym basenie w berlińskiej dzielnicy Stegltz rozegrały się zadziwiające sceny.

W upalny dzień na basenie w Berlinie wypoczywało wielu młodych ludzi. Dwie grupy, odpowiednio 4 i 10-osobowe, polewały się wodą z zabawkowych pistoletów. Wszystko wyglądało niewinnie. Nagle wodna zabawa przerodziła się w walkę. W pewnej chwili zabawa wymknęła się jednak spod kontroli.

Rozpoczęła się regularna bijatyka. W ruch poszły gołe pięści, a nawet noże. Ochroniarze basenu natychmiast zareagowali. Jednakże po ich interwencji sytuacja eskalowała jeszcze bardziej. Do bójki przyłączyły się bowiem także inne osoby, które odpoczywały nad basenem.

Ochrona wezwała na miejsce awantury policję. Na basen przyjechało aż 13 policyjnych radiowozów i kilkudziesięciu policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie 4 osoby: dwóch Niemców w wieku 15 i 21 lat, 21-letniego Saudyjczyka i 23-letniego Turka. Wszyscy oni odpowiedzą niebawem za naruszenie porządku publicznego.

Służby dodały, iż jeden z mężczyzn miał również zaatakować członka obsługi kąpieliska. Chodzi o 21-latka, który rzekomo uderzył 23-letniego ochroniarza pływalni. Poszkodowany doznał urazu głowy i tułowia. Z tego powodu trafił do szpitala. W trakcie bójki ranny został także przebywający na basenie 10-latek. Na szczęście obrażenia dziecka nie okazały się groźne.

Przedstawiciele policji przekazali, iż w bijatyce na basenie uczestniczyło około stu osób. „Mówi się, że rozwinęła się werbalna, a potem fizyczna kłótnia” – dodała rzeczniczka berlińskiej policji. Dalszym postępowaniem w sprawie awantury zajmie się berlińska policja kryminalna.

Na koniec warto zaznaczyć, że do sieci trafiło nagranie awantury na kąpielisku w Berlinie. Trzeba podkreślić, iż wideo robi furorę w sieci.

źródło: Fakt

Zobacz również: